DOROST: Táborští v Brně útočili na výhru, bod je pro ně příliš skromnou výslužkou

22.09.2019 10:02, autor: Pavel Šácha

Táborští extraligoví dorostenci dovedli také druhý zápas tohoto mistrovského týdne k zisku bodu. Zatímco ten čtvrteční z ledu Motoru České Budějovice má navzdory řadě neproměněných šancí zajímavou cenu, sobotní kořist voní zklamáním. Na ledě do té doby nebodující brněnské Techniky totiž vedli mladí kohouti ve 28. minutě už 2:0 a měli našlápnuto k potřebné výhře, přesto nakonec opět došlo na prodloužení a v něm pro sebe urvali druhý bod Brňané.

VSK Technika Brno - HC Tábor

3:2p (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

Sobota, 21.9.2019 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 30. Korbini (Rajzík, Toman), 53. Korbini (Lysoněk), 62. Svoboda - 19. Vaněk (Kofroň, Cháb), 28. Šimák (Polák).

Rozhodčí: Ondráček - Rampír, Kotrba.   Vyloučení: 3:5   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 41:30  

HC TÁBOR: Korytar (Prchlík) – Kofroň, Herda, Štastný, Bečvařík, Kohout, Adamec, Polák, Janda – Cháb, Matašovský, Vaněk – Šimák, Suchan, Souš – Řehoř, Čančura, Krch.

Hodnocení obou zápasů z úst jednoho z trenérů přineseme v týdnu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality