DOROST: Z prestižního derby na Motoru tentokrát extraligoví mladíci nic nevytěžili

19.12.2018 00:27, autor: Pavel Šácha

Hráči extraligového dorosteneckého výběru bojovali v sobotu o další nadstavbovou porci bodů v Českých Budějovicích. Ve třetím vzájemném měření sil s domácím Motorem museli tentokrát přijmout kapitulaci a nepodařila se jim ani honba za bonusovým čtvrtým bodem v nájezdech.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

3:2 (1:0, 2:0, 0:2 - nájezdy 1:0)

Sobota, 15.12.2018 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: 8. Cibulka, 24. Lukeš, 26. Lukeš (Marhoun), rozhodující nájezd Hála - 41. Cháb (Vaněk), 47. Vaněk (Matašovský, Cháb).

Rozhodčí: Němec – Karda, Bělohlav.   Vyloučení: 6:6   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 42:42  

MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Lidák (Heidinger) – Novák, Cibulka, Hail, Punda, Hromada – Hála, Lukeš, Korndörfer, Marhoun, Kašpar, Petrásek, Placek, Budík, Kudrnáč, Kovář, Dubský, Čančura, Sochor.

HC TÁBOR: Korytar (Šmelko) – Janda, Polák, Šťastný, Kofroň, Vylít – Nevšímal, Eremiáš, Kundrát, Cháb, Matašovský, Vaněk, Zátopek, Koreš, Bašta, Mareš.


René Skalický, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Po dvou utkáních, ve kterých jsme s Motorem bodovali, jsme tentokrát vyšli úplně naprázdno a všechny body zůstaly v Budějovicích. Nešli jsme tomu totiž vůbec naproti. Začali jsme velice ospale a pohodlně, a ani ve druhé třetině jsme se z letargie nezvedli a prohrávali už 0:3. V poslední třetině se kluci přeci jen vyburcovali k lepšímu výkonu, začali jsme soupeře tlačit a výsledkem toho bylo snížení na rozdíl jediného gólu. Na víc to ale nestačilo, hlavně vinou naší střelecké nemohoucnosti. Ze 42 střel jsme dali jen dva góly. Tento stav se nezlepšil ani v prodloužení, ve kterém jsme opět jeli sami na bránu, a následně v nájezdech, kdy jsme z osmi nájezdů dali jediný gól. Prohra za čtyři body nás samozřejmě hodně mrzí, v případě výhry jsme totiž mohli soupeři pomalu dýchat na záda. Takto nám ale zase odskočil na dvanáct bodů.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality