Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly

06.08.2019 01:41, autor: Pavel Šácha

Dorostenecký výběr JHC Tábor si v přípravě na blížící se start extraligových bojů odškrtl první zápasová vystoupení. Po necelém týdnu tréninku se za herní průpravou vypravil na tradičně kvalitně obsazený turnaj do Přerova.

Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly


Dvoudenní klání přinesla mladým kohoutům potřebné herní ostruhy, ale na druhé straně odkryla nejpalčivější problémy nově se rodící družiny. Tím naprosto zásadním byla především kvalita ofenzívy – ve čtyřech turnajových utkáních zaznamenali Táborští pouhých pět gólů.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá třetina byla do bodového ohodnocení zapsána jako samostatný duel.

ZÁPASY TÁBORSKÉHO TÝMU


HC Tábor – AZ Residomo Havířov 1:1, 0:3 (0:1 po náj.)

Branka Tábora: Cháb.

Motor České Budějovice – HC Tábor 3:0, 4:1 (prodl. 1:0)

Branka Tábora: 8. Ent (Čančura).

HC Tábor – HC RT Torax Poruba 0:1, 2:2 (prodl. 1:0)

Branky Tábora: Krch (Matašovský), 22. Vaněk (Cháb, Matašovský), Matašovský.

HC Zubr Přerov – HC Tábor 4:0, 0:0 (prodl. 3:1)

Branka Tábora: Vaněk (Cháb).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Motor České Budějovice 17 bodů, 2. AZ Residomo Havířov 15, 3. HC RT Torax Poruba 13, 4. HC Zubr Přerov 13, 5. HC Tábor 4 body.

Nejlepším hráčem týmu HC Tábor byl vyhlášen útočník Filip Cháb.

Další informace doplníme později...           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality