Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly

06.08.2019 01:41, autor: Pavel Šácha

Dorostenecký výběr JHC Tábor si v přípravě na blížící se start extraligových bojů odškrtl první zápasová vystoupení. Po necelém týdnu tréninku se za herní průpravou vypravil na tradičně kvalitně obsazený turnaj do Přerova.

Dorostenci mají za sebou turnaj v Přerově, na úvod jim chyběly hlavně góly


Dvoudenní klání přinesla mladým kohoutům potřebné herní ostruhy, ale na druhé straně odkryla nejpalčivější problémy nově se rodící družiny. Tím naprosto zásadním byla především kvalita ofenzívy – ve čtyřech turnajových utkáních zaznamenali Táborští pouhých pět gólů.

Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá třetina byla do bodového ohodnocení zapsána jako samostatný duel.

ZÁPASY TÁBORSKÉHO TÝMU


HC Tábor – AZ Residomo Havířov 1:1, 0:3 (0:1 po náj.)

Branka Tábora: Cháb.

Motor České Budějovice – HC Tábor 3:0, 4:1 (prodl. 1:0)

Branka Tábora: 8. Ent (Čančura).

HC Tábor – HC RT Torax Poruba 0:1, 2:2 (prodl. 1:0)

Branky Tábora: Krch (Matašovský), 22. Vaněk (Cháb, Matašovský), Matašovský.

HC Zubr Přerov – HC Tábor 4:0, 0:0 (prodl. 3:1)

Branka Tábora: Vaněk (Cháb).

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Motor České Budějovice 17 bodů, 2. AZ Residomo Havířov 15, 3. HC RT Torax Poruba 13, 4. HC Zubr Přerov 13, 5. HC Tábor 4 body.

Nejlepším hráčem týmu HC Tábor byl vyhlášen útočník Filip Cháb.

Další informace doplníme později...           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality