Dorostenci šlápli v poslední části na plyn a odvezli si z Písku dvoucifernou výhru

27.08.2020 11:33, autor: Pavel Šácha

Dorostenci HC Tábor se v přípravě na extraligové boje zvolna blíží do cílové rovinky. Do svého programu zařadili v tomto týdnu i zápas na ledě sousedních Králů z Písku. Po šedesáti minutách hry svítil na tabuli dvouciferný výsledek 3:10 ve prospěch kohoutů, plně ho ovšem určila až drtivá závěrečná dvacetiminutovka.

Dorostenci šlápli v poslední části na plyn a odvezli si z Písku dvoucifernou výhru


IHC Králové Písek – HC Tábor 3:10 (2:1, 1:2, 0:7)

Branky: Fencl (Sabiniok, Šimák), Šimák (Matašovský, Bečvařík), Špánek (Cícha), Bečvařík (Šimák, Suchan), Souš (Špánek), Souš (Špánek, Kupka), Čančura, Suchan (Bečvařík, Matašovský), Šimák (Matašovský), Sabiniok.
Sestava HC Tábor: Jansa (Noháč) – Bečvařík, Herda, Janda, Eichler, Čančura, Cícha, Shaklein – Špánek, Matašovský, Suchan, Sabiniok, Šimák, Fencl, Souš, Šindelář, Lutovský, Kupka.

Petr Bačo, asistent trenéra dorostu HC Tábor: „Hráče jsme před utkáním upozorňovali, že bychom byli neradi, aby soupeře jakkoliv podcenili. V prvních čtyřiceti minutách jsme ale nehráli dobře, což možná zapříčinila i jistá únava z předcházejícího soustředění. Dokud nám soupeř kondičně stačil, tak nás zlobil, ale v poslední části už jsme se v tomhle směru prosadili a na výsledku se to samozřejmě hned projevilo. Na druhé straně je třeba říct, že pokud by tomu tak nemělo být, asi by bylo něco směrem k extralize špatně. Každopádně si ale ceníme toho, že v té poslední třetině padaly opravdu krásné góly.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

 • Jak to vypadá s II. ligou?

  Čt 31.12. |

  O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

   

   

  Více...
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

 • Vrátí se jméno Svejkovský do NHL?

  Út 03.11. |

  Mílový krok k zářivé budoucnosti v nejslavnější hokejové soutěži světa udělal v uplynulých týdnech Lukáš Svejkovský, syn táborského odchovance Jaroslava Svejkovského. Osmnáctiletého talentovaného útočníka, který se narodil ve Spojených státech a má dvojí občanství, si ve čtvrtém kole nedávného draftu vybral ze 108. pozice tým Pittsburgh Penguins. Jméno Svejkovský tak brzy může opět přibýt na mapu NHL. Jeho otec Jaroslav Svejkovský v ní odehrál 113 utkání a spolu s dalším Táborákem Radkem Dvořákem byl jedním ze třinácti Čechů, kterým se podařilo dát čtyři góly v jednom utkání (za Washington v Buffalu v roce 1997). Dalšímu rozkvětu jeho slibné kariéry zabránil surový faul protihráče, po kterém už se "Yogi" na led v roli hráče nevrátil.           

 • DOMINIK HAVELKA NA HOKEJ.CZ

  St 28.10. |

  Táborský obránce Dominik Havelka se nechal vyzpovídat serverem www.hokej.cz. O čem všem byla řeč.

  Více...
Starší aktuality