Dvě třetiny nezáživného bezvětří, a pak gólový hurikán. B-tým smetl Pelhřimov

04.01.2019 23:42, autor: Pavel Šácha

Povinné body s velkým „ale“… Tak nějak by se dalo charakterizovat páteční večerní vystoupení táborského B-mužstva v duelu s poslední pelhřimovskou rezervou. Domácí celek bral dlouho odpor početně okleštěného soupeře na lehkou váhu, nenacházel dostatek úsilí prolomit jeho defenzívu, a tak se stalo, že po dvou třetinách prohrával 2:3. Zákulisím domácího souboru se poté prohnala trenérská bouře a měla na táborské hráče pozitivní dopad. Po nástupu do třetí periody se jim rychle podařilo otočit výsledek a utkání se postupem času stalo otázkou výše jejich vítězství. Osm vstřelených branek nakonec dohnalo skóre do dvouciferné podoby a na konto kohoutů přibyly očekávané, a zároveň důležité tři body.

Dvě třetiny nezáživného bezvětří, a pak gólový hurikán. B-tým smetl Pelhřimov

HC Tábor B - L. Medvědi Pelhřimov

10:3 (2:2, 0:1, 8:0)

Pátek, 4.1.2019 19:15 - Muži B

 

Branky a nahrávky: 5. Martin Novák (Hastrman, Jelínek), 15. Raiterman (Jelínek), 43. Ošmyk (Kadilák), 44. Martin Novák, 46. Jankovský (Ošmyk, Kratochvíl), 47. D. Hubáček (Jelínek, Kanov), 53. Prštický (Jelínek), 55. Ošmyk (Kadilák, Kanov), 57. Kratochvíl (T. Hošek), 58. D. Hubáček (F. Hubáček) - 6. Vrátný, 11. Šulák (Vrátný), 40. Vrátný (Svoboda).

Rozhodčí: Slavík - Knor, Beránek.   Vyloučení: 8:5 - navíc Ošmyk (Tábor 10 minut a Barták (Pelhřimov) 5 + OK.   Využití: 3:1   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 80

HC TÁBOR B: Lekeš – Růžek, Kanov, Ošmyk, T. Hošek, Raiterman, F. Hubáček, P. Hošek – Prštický, Škrdleta, D. Hubáček - Kratochvíl, Kadilák, Jankovský - Martin Novák, Jelínek, Brabec, Hastrman.

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Urban – Vaněk, Hráček, Šáda, Bříza – Šulák, Buchta, Vrátný, Svoboda, Zadražil, Moucha, Barták.


Štěpán Kadilák, trenér B-týmu HC Tábor:
„Dvě třetiny byly z naší strany opravdu špatné. Vlastní liknavostí a podceněním veškerých situací na ledě jsme se nedostávali k těm správným věcem. Soupeř navíc výborně bránil, takže místo toho, abychom vedli třeba 8:1, prohrávali jsme 2:3. Až po důrazné domluvě před třetí třetinou k tomu hráči konečně přistoupili tak, jak mají, dali jsme rychlé tři branky a soupeř přestal klást takový odpor, jaký kladl do té doby. V té třetí části už to bylo podle našich představ a zápas se rychle zlomil v náš prospěch.“     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

Starší aktuality