HC Tábor je připravený pomáhat všem, kteří to v současné tíživé době potřebují

20.03.2020 09:04, autor: Pavel Šácha

Činovníkům ani hráčům táborského klubu není současná situace v České republice lhostejná. Jsou proto připraveni pomáhat potřebným v oblastech, kde jejich síly a možnosti stačí.

„Pokud bude potřeba, jsme připraveni v maximální možné míře,“ prohlásil šéftrenér mládeže a člen správní rady HC Tábor Štěpán Kadilák. Právě on je kontaktní osobou pro lidi, kteří by případnou pomoc od táborského hokejového klubu chtěli využít. Jeho telefonní číslo je 774 25 25 22.

Klub HC Tábor může nasměrovat svou pomoc a podporu vstříc seniorům, pracovně zaneprázdněným rodičům a případně i městu, pokud bude zapotřebí zmobilizovat síly. Ať už se jedná o zajištění nákupů, doručení zásilek na poštu či úřady, domácí i venkovní práce v jejich nemovitostech a podobně.
 „Lidé by měli stát v této nelehké době při sobě. Když na to budou naše možnosti a síly stačit, rádi jim pomůžeme,“ řekl Štěpán Kadilák.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

 • DS SROVNAL, KOBŘE HROZÍ VYŘAZENÍ!

  Po 09.03. |

  Druhé dějství předkola play-off druhé ligy skupiny Střed přineslo mimořádně zajímavé výsledky. Posílený David Servis doma smetl ambiciózní Příbram a zvítězil nad ní hladce 6:2, když ještě deset minut před koncem vedl dokonce 6:0. Ostří brzkého vyřazení sviští nad hrdlem pražské Kobry, která podlehla Klatovům i doma a postupové vize dlouhodobě prezentované tamním šéfem Miloslavem Šebou hodně vybledly. David Servis České Budějovice - HC Příbram 6:2 (1:0, 2:0, 3:2), branky: Prospal, Šulčík, Silný, Krtek, Tejko, Beránek - Káník, Gengel. Stav série: 1:1. Kobra Praha - HC Klatovy 1:5 (1:2, 0:2, 0:1), branky: Hanzlík 2, Krliš 2, Walter. Stav série: 0:2.

   

 • PRVNÍ DÍL PŘEDKOLA PRO DOMÁCÍ

  So 07.03. |

  Předkolo play-off druholigové skupiny Střed odstartovalo v sobotu prvními zápasy. HC Klatovy - HC Kobra Praha 4:2 (2:0, 1:0, 1:2), branky: D. Roubal 3, Procházka - Bárta, Davídek, 380 diváků. HC Příbram - David Servis České Budějovice 5:2 (2:1, 1:0, 2:1), branky: Šinágl 2, Káník, Čurda, Rohlík - Silný, Kronus, 1048 diváků. Druhé zápasy se hrají v pondělí v Praze, resp. v Českých Budějovicích.

Starší aktuality