JUNIOŘI: Boj v Krkonoších skončil druhou výhrou, Třebíč ale do kolen nesrazili

21.10.2015 01:21, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor vykázal ze dvou střetnutí uplynulého ligového víkendu padesátiprocentní zisk. Páteční večerní střetnutí ve Dvoře Králové proti HC Krkonoše ověnčil vítězstvím. O dva dny později musel navzdory bojovnému výkonu a sympatickému finiši kapitulovat před Třebíčí.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:3 (0:2, 0:1, 1:0))

Pátek, 16.10.2015 20:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Kadilák (Pospíchal, Brož), Vojtěch Prchal (Kadilák), Nehoda (Hlaveš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Hájek, Růžek, Novotný, Hošek, Hlaveš, Slavík - Kadilák, Pospíchal, Brož - Veřtát, Nehoda, Vojtěch Prchal - Václav Prchal, Martin Novák, Štefan.

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

Neděle, 18.10.2015 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Veřtát (Nehoda), Vojtěch Prchal (Nehoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Hájek, Růžek, Novotný, Hošek, Hlaveš, Slavík, Skalický, Štěpán - Kadilák, Pospíchal, Brož - Veřtát, Nehoda, Vojtěch Prchal - Václav Prchal, Martin Novák, Štefan.

 Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání v Krkonoších: "Byl to úplně jiný zápas, než jaké jsme doposud odehráli. Kluci šli za vítězstvím, bojovali, a ani na chvíli nepolevili. V naší hře se pochopitelně i tentokrát objevily nedostatky, na jejichž odstranění musíme pracovat. Máme mladé mužstvo, které potřebuje nabrat zkušenosti." Po utkání s Třebíčí: "V prvních dvou třetinách byl velký rozdíl v produktivitě a soupeř ukázal, že je hodně silný. Do poslední třetiny jsme výborně vstoupili a během dvou minut jsme se v přesilovce pěti proti třem a později pěti proti čtyřem dostali dvěma góly do kontaktu. Pak už nám bohužel štěstí nepřálo. Hráči ale znovu ukázali velkou chuť do hry a bylo vidět, jak jim schází vítězství. Sice jsme prohráli, ale mužstvo se přesvědčilo, že může hrát rovnocenně s každým."     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality