JUNIOŘI: Domácí dvojboj přinesl plný zisk a v neděli i nevídanou zápletku

01.10.2018 23:26, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor prožil v regionální lize stoprocentně úspěšný víkend. V prestižním pátečním střetnutí si dokázal poradit se soběslavským B-mužstvem Motoru České Budějovice, o dva dny později zdolal mužstvo českobudějovického DDM. Právě nedělní duel nabídl dvě mimořádné události. První z nich – a velmi nepříjemnou - se stalo vážné zranění domácího obránce Alexe Endla, který byl s vážným otřesem mozku převezen do českobudějovické nemocnice. Klub, trenéři i spoluhráči mu touto cestou přejí brzké uzdravení. Naproti tomu druhý příběh byl lehce úsměvný i dojemný, a především kuriózní. V průběhu poslední třetiny byl sudím vykázán do kabiny trenér hostů František Eliáš. A protože na střídačce DDM nikdo jiný s výjimkou hráčů nebyl, ujal se hostujících mladíků jeden z domácích koučů Miloslav Čech. „Jsou to vesměs sedmnáctiletí kluci a mohlo by se cokoliv stát. Proto, a částečně i z kamarádství s Frantou Eliášem jsem se tam přesunul,“ prozradil zákulisí nestandardního počinu domácí/hostující kouč.

JUNIOŘI: Domácí dvojboj přinesl plný zisk a v neděli i nevídanou zápletku

HC Tábor - Motor ČB B

5:3 (1:0, 1:2, 3:1)

Pátek, 28.9.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Prášek 2, Adamec 2, Kovářík.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Štekr, Kotounová, Tesař, Keřka, Endl, Malý – Knobloch, Přívozník, Chocholoušek – Komma, Adamec, Prášek – Bednář, Kovářík, Berka – Barták.

HC Tábor - DDM České Budějovice

7:2

Neděle, 30.9.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Knobloch 2, Prášek 2, Kovářík, Komma, Přívozník.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Štekr, Kotounová, Tesař, Keřka, Endl, Malý – Knobloch, Přívozník, Chocholoušek – Komma, Adamec, Prášek – Bednář, Kovářík, Berka – Barták.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Motorem B:
„Šli jsme do zápasu s vědomím, že se hraje o vedoucí příčky. V úvodní části jsme byli aktivnější, tlačili se do koncovky, ale nedokázali jsme se v ní prosazovat. Druhou třetinu jsme nesehráli dobře, hosté se dostali kvalitní hrou zpět do utkání a vyjádřili to i gólově. V průběhu třetí třetiny jsme stáhli sestavu na deset aktuálně nejživějších hráčů a podařil se nám obrat v zápase, což je samozřejmě cenné.“ Po utkání s DDM  ČB: „Hodnocení bude hodně podobné jako to páteční. Úvod jsme měli zase dobrý, ale se zakončením máme trvalý problém. Soupeř nám v dalším průběhu usnadnil roli velkým počtem vyloučených. V závěru mu navíc došly síly a my jsme získali kontrolu nad utkáním. Hodně nepříjemné bylo samozřejmě to zranění Alexe Endla. Přejeme mu, ať je brzy v pořádku.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nová anketa na webu

  Pá 20.09. |

  Na hlavním panelu  tohoto webu můžete až do pátku 27. září tipovat umístění táborského mužstva po základní části. Jak moc kohoutům věříte?

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality