JUNIOŘI: Domácí dvojboj přinesl plný zisk a v neděli i nevídanou zápletku

01.10.2018 23:26, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor prožil v regionální lize stoprocentně úspěšný víkend. V prestižním pátečním střetnutí si dokázal poradit se soběslavským B-mužstvem Motoru České Budějovice, o dva dny později zdolal mužstvo českobudějovického DDM. Právě nedělní duel nabídl dvě mimořádné události. První z nich – a velmi nepříjemnou - se stalo vážné zranění domácího obránce Alexe Endla, který byl s vážným otřesem mozku převezen do českobudějovické nemocnice. Klub, trenéři i spoluhráči mu touto cestou přejí brzké uzdravení. Naproti tomu druhý příběh byl lehce úsměvný i dojemný, a především kuriózní. V průběhu poslední třetiny byl sudím vykázán do kabiny trenér hostů František Eliáš. A protože na střídačce DDM nikdo jiný s výjimkou hráčů nebyl, ujal se hostujících mladíků jeden z domácích koučů Miloslav Čech. „Jsou to vesměs sedmnáctiletí kluci a mohlo by se cokoliv stát. Proto, a částečně i z kamarádství s Frantou Eliášem jsem se tam přesunul,“ prozradil zákulisí nestandardního počinu domácí/hostující kouč.

JUNIOŘI: Domácí dvojboj přinesl plný zisk a v neděli i nevídanou zápletku

HC Tábor - Motor ČB B

5:3 (1:0, 1:2, 3:1)

Pátek, 28.9.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Prášek 2, Adamec 2, Kovářík.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Štekr, Kotounová, Tesař, Keřka, Endl, Malý – Knobloch, Přívozník, Chocholoušek – Komma, Adamec, Prášek – Bednář, Kovářík, Berka – Barták.

HC Tábor - DDM České Budějovice

7:2

Neděle, 30.9.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Knobloch 2, Prášek 2, Kovářík, Komma, Přívozník.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Štekr, Kotounová, Tesař, Keřka, Endl, Malý – Knobloch, Přívozník, Chocholoušek – Komma, Adamec, Prášek – Bednář, Kovářík, Berka – Barták.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Motorem B:
„Šli jsme do zápasu s vědomím, že se hraje o vedoucí příčky. V úvodní části jsme byli aktivnější, tlačili se do koncovky, ale nedokázali jsme se v ní prosazovat. Druhou třetinu jsme nesehráli dobře, hosté se dostali kvalitní hrou zpět do utkání a vyjádřili to i gólově. V průběhu třetí třetiny jsme stáhli sestavu na deset aktuálně nejživějších hráčů a podařil se nám obrat v zápase, což je samozřejmě cenné.“ Po utkání s DDM  ČB: „Hodnocení bude hodně podobné jako to páteční. Úvod jsme měli zase dobrý, ale se zakončením máme trvalý problém. Soupeř nám v dalším průběhu usnadnil roli velkým počtem vyloučených. V závěru mu navíc došly síly a my jsme získali kontrolu nad utkáním. Hodně nepříjemné bylo samozřejmě to zranění Alexe Endla. Přejeme mu, ať je brzy v pořádku.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality