JUNIOŘI: Domácí ligová derniéra vyšla Táborským skvěle, odnesl to Kolín

22.02.2017 01:14, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor se představil domácím divákům v letošním ligovém ročníku naposledy. A byla to rozlučka víc než parádní – první sezónní výhru nad Kolínem ozdobil výtečný výkon celého týmu v čele s brankářem Michalem Novákem, který se za to navíc odměnil vychytanou nulou.

JUNIOŘI: Domácí ligová derniéra vyšla Táborským skvěle, odnesl to Kolín

HC Tábor - SC Kolín

4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Neděle, 19.2.2017 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Skalický), Škrdleta (Jelínek), Jelínek (Škrdleta), Blažek (Václav Prchal).

  Vyloučení: 9:5 - navíc Brabec (Tábor) 5+OK.   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 29:52   Diváci: 50

HC TÁBOR: Michal Novák - Syrovátka, Hubáček, Skalický, Brabec, Hanus, Hošek – Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Blažek - Jelínek, Buriánek, Škrdleta - Zayml, Martin Novák, Pánek.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Poslední domácí utkání v letošní sezoně odehráli všichni kluci s maximálním nasazením, a to se odrazilo na výsledku. I když nás soupeř přestřílel, branky jsme dokázali dávat jen my. Parádním výkonem nás podržel brankář Michal Novák, který si za něj nulu na svém kontě zasloužil, k výsledku ale přispěli všichni hráči. Jedinou kaňkou zápasu se stalo nezaviněné zranění soupeřova hráče, kterému touto cestou všichni přejeme brzké uzdravení. Vítězství nás posunulo na konečné třetí místo v tabulce skupiny Střed.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality