JUNIOŘI: Druhý domácí duel, druhá výhra. Tentokrát Kohouti rozesmutnili Krkonoše

29.09.2014 22:17, autor: Pavel Šácha

Po triumfu s Velkými Popovicemi a ziskem cenného bodu v Hradci Králové zbohatli táborští junioři o další vítězství. V houževnatě vedeném nedělním střetnutí udolali soupeře z Krkonoš a jejich vstup do sezony lze bez okolků označit za vydařený.

JUNIOŘI: Druhý domácí duel, druhá výhra. Tentokrát Kohouti rozesmutnili Krkonoše

HC Tábor - HC Krkonoše

3:1 (1:1, 1:0, 1:0)

Neděle, 28.9.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 7. Horák, 24. Pospíchal (Bílek, Hájek), 45. Brož (Šafář, Veřtát) - 7. Vacek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Hájek, Hlaváč, Mikš, Šašek, Slavík, Horák, Žilinčík – Pastyřík, Pospíchal, Bílek – Šafář, Novotný, Brož – Nehoda, Veřtát, Blažek.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Tentokrát to byly hodně upracované body. Podřídili jsme vlastní hru soupeři, a tomu také náš výkon odpovídal. Cením si toho, že kluci nakonec i takový zápas ubojovali. Potěšitelné je, že jsme využili tři ze svých pěti přesilovek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality