JUNIOŘI: Hráčů měl tým Tábora jako do mariáše, přesto slavil další vysoké ligové výhry

13.12.2016 03:07, autor: Pavel Šácha

Táborská ligová juniorka prožila pozoruhodný víkend. Už v pátek se zdárně popasovala s výrazným početním oslabením a jasně přehrála Velké Popovice, aby v neděli s ještě menší družinkou uštědřila výprask domácímu Vajgaru Jindřichův Hradec.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

9:4 (4:2, 4:1, 1:1)

Pátek, 9.12.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Blažek (Pánek), Václav Prchal (Brabec), Vojtěch Prchal (Zayml), Blažek, Skalický (Pánek), Vojtěch Prchal ( Blažek), Hubáček (Jelínek), Pánek (Blažek), Václav Prchal (Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 6:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 51:36   Diváci: 20

HC TÁBOR: Michal Novák - Raiterman Kubeš, Skalický, Brabec, Hanus – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml - Jelínek, Blažek, Pánek - Hošek, Hubáček.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

1:10 (0:1, 0:2, 1:7)

Neděle, 11.12.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal, Zayml (Jelínek), Skalický (Vojtěch Prchal), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Raiterman (Vojtěch Prchal), Zayml (Václav Prchal), Zayml, (Brabec), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Václav Prchal (Raiterman), Václav Prchal (Zayml).

  Vyloučení: 5:5   Využití: 2:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 24:81   Diváci: 18

HC TÁBOR: Roman Novák - Raiterman Kubeš, Skalický, Brabec, Hošek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml - Jelínek, Pánek, Hubáček.


Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Velkými Popovicemi:
Do zápasu jsme navzdory nižšímu počtu hráčů vlétli a už po osmatřiceti vteřinách jsme zásluhou Davida Blažka vedli 1:0. Ve stejném duchu jsme pokračovali i v dalších částech utkání. Hráči ukázali, že i v malém počtu jde uhrát vítězství i proti tak nepříjemnému soupeři, jakým byly Velké Popovice.“ Po utkání v Jindřichově Hradci: „Pro pozdní nedělní střetnutí jsme měli k dispozici ještě méně hráčů než doma. V první třetině jsme se rozjížděli a vymýšleli kombinace, ale produktivita byla na bodu mrazu. V začátku druhé části jsme trochu zjednodušili hru a dali dva góly. V poslední třetině už soupeři došly síly a toho využili naši střelci. Čtyřikrát se prosadil Václav Prchal, třikrát pak Lukáš Zayml, který se vrátil po zranění. Jen je škoda, že se nám nepodařilo udržet čisté konto pro brankáře Romana Nováka.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality