JUNIOŘI: Kohouti vyválčili další dva skalpy a pevně vládnou ligové nadstavbě

25.11.2019 01:19, autor: Pavel Šácha

Úvodní část bojů v nadstavbové ligové skupině M vyšla juniorskému výběru HC Tábor na výbornou. Sedm tříbodových výher ho bezpečně usadilo na čele tabulky se čtyřbodovým náskokem a zápasem k dobru na druhou Hvězdu. O víkendu plnili mladí kohouti náročnější úkol v pátečním střetnutí s Benátkami nad Jizerou, kde zpečetili své vítězství až v závěrečných minutách. Snadnější cestu k vítězství, ovšem lemovanou zajímavými událostmi našli hráči Tábora v neděli proti početně oslabenému B-týmu Liberce z Lomnice nad Popelkou. Utkání začalo s hodinovým zpožděním, neboť delegovaní rozhodčí se věrni původnímu rozpisu chystali na zápas ve městě pod Ještědem. Situaci nakonec vyřešil záskok domácích sudích Langa a Hřídela. Další pozoruhodností je bezesporu nevídaná kanonáda domácího forvarda Maxmiliána Kommy.

JUNIOŘI: Kohouti vyválčili další dva skalpy a pevně vládnou ligové nadstavbě

HC Tábor - HC Benátky n/J.

6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Pátek, 22.11.2019 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 19. Chocholoušek (Štekr), 23. Přívozník (Barták), 28. Bednář (Bouška, Komma), 55. Bouška (Přívozník, Komma), 56. Knobloch (Štekr, Chocholoušek), 60. Přívozník - 19. Hadžega (Hejňák), 26. Hadžega, 57. Dostál.

Rozhodčí: Urban - Kotounová, Lang.   Vyloučení: 3:4   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Štekr, Šedivý, Bouška, Malý, Polák, Keřka – Knobloch, Adamec, Chocholoušek – Barták, Přívozník, Duda – Komma, Růžička, Bednář – Ent, Melichar.

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

10:3 (2:2, 5:0, 3:1)

Neděle, 24.11.2019 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 10. Přívozník (Duda), 15. Komma (Přívozník, Duda), 28. Komma (Přívozník), 29. Komma (Duda), 31. Adamec (Knobloch), 35. Knobloch (Chocholoušek, Štekr), 37. Komma (Keřka, Přívozník), 46. Komma (Duda), 50. Šedivý (Komma, Duda), 53. Komma (Duda) - 6. Jonák (Kulda, Berka), 13. Jonák, 53. Bartoš.

Rozhodčí: Lang - Hřídel.   Vyloučení: 4:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Hřebíček - Štekr, Šedivý, Bednář, Malý, Polák, Keřka – Knobloch, Adamec, Chocholoušek – Barták, Přívozník, Duda – Komma, Růžička, Ent – Melichar.

.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality