JUNIOŘI: Kohouti zatím brázdí ligové vody na příjemně vysoké vítězné vlně

12.10.2020 22:26, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor proplouvá nástrahami úvodních kol soutěže bez jediného zaškobrtnutí. To nejviditelnější se možná trochu nečekaně dostavilo v zatím posledním nedělním duelu na ledě Spartaku Žebrák. Za upracovanými třemi body tam nasměroval partu od Jordánu čtyřgólový Michal Přívozník. Teprve díky nedělní výhře tak získala skutečnou cenu mimořádně sladká a prestižní kanonáda se sousední Soběslaví. Také ostrou páteční palbu do řad okresního rivala řídila elitní formace kohoutů, kteří si před nucenou přestávkou zaslouženě hoví na čele své skupiny.

JUNIOŘI: Kohouti zatím brázdí ligové vody na příjemně vysoké vítězné vlně

HC Tábor - Spartak Soběslav

9:1 (4:1, 4:0, 1:0)

Pátek, 9.10.2020 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 7. Krch (Kundrát), 15. Knobloch (Přívozník), 17. Kundrát (M. Šedivý, Přívozník), 19. Knobloch (Přívozník, Kundrát), 30. Přívozník (Kundrát), 35. Přívozník (Knobloch, Kundrát), 37. Koreš, 37. Knobloch (Přívozník, Kohout), 57. Kundrát - 1. Slabý (J. Novák, Houdek).

Rozhodčí: Lang - Hlaváč, Hřídel.   Vyloučení: 7:7   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun – Šedivý, Kohout, Adamec, Janda, Štekr, Keřka – Knobloch, Přívozník, Kundrát – Krch, Duda, Komma – Růžička, Vaněk, Koreš, Melichar.

SPARTAK SOBĚSLAV: Plecer — J. Novák, Punda, Šturma, Šrubař, Pánek, Klípa – Slabý, Houdek, Michal, Pauš, Kovaříček, Bláha, T. Novák, Dohnal.

HC Spartak Žebrák - HC Tábor

3:5 (1:0, 0:1, 2:4)

Neděle, 11.10.2020 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Albl (Havrlík, Komínek), 52. Komínek, 60. Komínek (Záruba) - 23. Koreš (Růžička, Vaněk), 44. Přívozník (Knobloch), 47. Přívozník (Štekr, Kundrát), 50. Přívozník (Knobloch, Kundrát), 55. Přívozník (Kundrát, Knobloch).

Rozhodčí: Čajan - Pokorný, Karda.   Vyloučení: 4:3   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Prchlík – Šedivý, Kohout, Štekr, Adamec, Keřka – Knobloch, Přívozník, Kundrát, Růžička, Vaněk, Komma, Duda, Krch, Koreš, Melichar.


Štěpán Kadilák, trenér juniorů HC Tábor: „Páteční zápas se Soběslaví nám samozřejmě udělal velkou radost. Vstup do něj se nám sice nepovedl a už po patnácti vteřinách jsme prohrávali. To náš naštěstí nakoplo a od té chvíle už byla naše hra velice dobrá. Pokud jsme soupeři něco dovolili a dostal se do šance, tak mu cestu ke gólu zavřel Kuba Baloun v brance. Měli jsme trošku obavy ze druhé třetiny, protože ty nám zatím v předchozích zápasech moc nesvědčily, ale zvládli jsme ji velmi dobře a vytáhli vedení na 8:1. Zápas už se potom v podstatě jen dohrával. Kluky musím pochválit za dobrý přístup a velice koncentrovaný výkon. Stínem zápasu je zranění našeho obránce Marka Jandy, kterému samozřejmě přejeme brzké uzdravení. Co se týče utkání v Žebráku, tam to byla doslova hrůza a náš výkon byl tomu pátečnímu obrovsky vzdálený. Těšit nás může jen to, že jsme ho zvládli.“   

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality