JUNIOŘI: Mladí Kohouti si na východě Čech otestovali koncovku i sebekázeň

15.02.2017 02:09, autor: Pavel Šácha

Před pátečním utkáním ligy juniorů byly karty jasně rozdané. Celek Chrudimi sídlil na třetí příčce tabulky a táborští hráči mu byli v patách. Očekávání dramatické bitvy se ovšem rozpustilo jako kostka ledu ve vroucím kotli a parta z jihu Čech si udělala z mladých Východočechů trhací kalendář. Ti navíc podlehli tíze debaklu a v závěru popustili uzdu emocím, čímž si ovšem v honbě za lepším výsledkem pranic nepomohli.

JUNIOŘI: Mladí Kohouti si na východě Čech otestovali koncovku i sebekázeň

HC Chrudim - HC Tábor

2:10 (0:1, 0:3, 2:6)

Pátek, 10.2.2017 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Jelínek (Blažek), Martin Novák ( Zayml), Vojtěch Prchal (Buriánek), Jelínek (Buriánek), Zayml (Skalický), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Jelínek (Buriánek), Zayml, Buriánek (Skalický), Raiterman (Martin Novák).

  Vyloučení: 13:8   Využití: 1:6   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 36:40   Diváci: 40

HC TÁBOR: Michal Novák (52. Lekeš) - Raiterman, Hubáček, Skalický, Brabec, Hošek – Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Blažek - Jelínek, Buriánek, Syrovátka – Martin Novák, Zayml, Pánek.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „První polovina zápasu byla vyrovnaná, ale na konci první třetiny jsme se ujali vedení. Od 35. minuty už jsme měli zápas pevně pod kontrolou a do konce druhé části jsme navýšili své vedení až na 4:0. V úvodu poslední třetiny sice domácí skórovali, jinak ale byla v naší režii a dalším šesti góly jsme rozhodli zápas. Třetí třetina se nesla ve znamení častých vyloučení a potyček. Klukům patří dík za to, že se nenechali vyprovokovat do nějakých velkých bitek, a naopak dokázali využít polovinu přesilových her.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality