JUNIOŘI: Paráda! Rival od Otavy skončil na kolenou

27.09.2013 22:47, autor: Pavel Šácha

IHC Králové Písek - HC Tábor

2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Pátek, 27.9.2013 17:30 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Šimák (Hošek), Bílek (Kutlák), Šimák (Zayml).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský - Hošek, Šašek, Mikš, Hlaváč, Hájek, Novotný - Zayml, Pospíchal, Šimák - Rejthar, Roubíček, Michálek - Bílek, Kutlák, Petr Dudák.

Juniorská družina v pátek oslavila druhé vítězství v letošní ligové sezoně. A nebyl to jen tak ledajaký úspěch - táborští mladíci položili na lopatky tradičního rivala z Písku, navíc na jeho vlastním ledě!

IHC PÍSEK - HC TÁBOR 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

Branky Tábora: Šimák (Hošek), 23. Bílek (Kutlák), 35. Šimák (Zayml).

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: "Zaspali jsme začátek a už po šestačtyřiceti vteřinách prohrávali, mužstvo ale prokázalo pevnou vůli. Podařilo se nám otočit výsledek a nakonec jsme to ubojovali až do konce. Jenom škoda, že jsme nedokázali proměnit další šance, kterých jsme si během utkání vytvořili poměrně dost. Mohli jsme mít v závěru klid. Dobře nám zachytal Ondra Drachovský."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality