JUNIOŘI: Páteční porážku v Kotlině vystřídala radost, na štítě Kohoutů zůstal rival z Písku

12.10.2014 23:27, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr táborského HC má za sebou další náročný ligový víkend. V pátek se vrátil z ledu havlíčkobrodských Rebelů s nepořízenou, když jeho naděje pohasly až v poslední třetině při snaze o vyrovnání. V neděli zavítal na táborský stadion jihočeský rival z Písku. Bojovnou a svižnou partii domácí mladíci zvládli a obohatili své konto o další cenné vítězství.

JUNIOŘI: Páteční porážku v Kotlině vystřídala radost, na štítě Kohoutů zůstal rival z Písku

BK Havlíčkův Brod - HC Tábor

4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

Pátek, 10.10.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor - Hájek, Šašek, Hlaváč, Novotný, Horák, Slavík - Bílek, Pospíchal, Mikš - Brož, Pejša, Hlaveš - Veřtát, Nehoda, Blažek.

HC Tábor - IHC Králové Písek

3:1 (0:1, 2:0, 1:0)

Neděle, 12.10.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Blažek 2, Veřtát.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor - Hájek, Šašek, Hlaváč, Novotný, Horák, Žilinčík - Bílek, Pospíchal, Mikš - Slavík, Pejša, Hlaveš - Veřtát, Nehoda, Blažek.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor – po utkání v Havlíčkově Brodě: „V pátek jsme odehráli poměrně nešťastný zápas. Ještě v poslední třetině jsme prohrávali jen o gól a snažili se jít do tlaku, bohužel jsme udělali chyby a soupeř je potrestal. V utkání jsme se navíc hodně trápili v zakončení.“ Po utkání s Pískem: „Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Na hráčích bylo znát, jak moc chtějí uspět. Zápas s Pískem opravdu příkladně odmakali a pozitivní je i fakt, že jsme tentokrát neměli tolik vyloučených. Dozadu to z naší strany bylo dobré, koncovka nás ale stále zlobí.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality