JUNIOŘI: Páteční soužení překryli parádním vítězstvím nad letňanskými Letci

24.02.2014 08:18, autor: Pavel Šácha

Juniorští hokejisté Tábora prožili pozoruhodný víkend. Na páteční večer by nejraději zapomněli – nejenže si z litoměřického ledu odvezli hladkou porážku 0:5, ale jejich zpáteční cesta se po dlouhém čekání na dálnici protáhla až do časných ranních hodin. O dva dny později ovšem přiložila táborská parta na tyto patálie hojivou náplast v podobě triumfu nad posutpovým aspirantem z Letňan.

JUNIOŘI: Páteční soužení překryli parádním vítězstvím nad letňanskými Letci

HC Stadion Litoměřice - HC Tábor

5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Pátek, 21.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský (30. Petřík) – Hošek, Hájek, Šašek, Novotný, Žilinčík, Mikš – Zayml, Pospíchal, Šimák – Bílek, Petr Dudák, Pavel Dudák – Koutský, Pejša, Pastyřík – Kundrát.

HC Tábor - HC Letci Letňany

8:3 (2:0, 2:1, 4:2)

Neděle, 23.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Hošek (Šimák), Pejša (Zayml), Bílek (Pospíchal), Kundrát (Petr Dudák), Hošek (Šimák), Petr Dudák (Bílek), Pejša (Zayml, Hošek), Pejša (Šimák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský – Hošek, Mikš, Šašek, Novotný, Žilinčík, Hlaváč – Zayml, Pejša, Šimák – Bílek, Pospíchal, Petr Dudák – Kundrát, Pastyřík, Pavel Dudák – Koutský.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po zápase v Litoměřicích: „Domácí šli od začátku důrazně za vítězstvím. Hráli s chutí, dokázali proměnit své šance a byli jednoznačně lepším týmem. Páteční výlet se nám prostě „vydařil“ po všech stránkách…“ Po zápase s Letci Letňany: „Až na několikaminutový výpadek ve druhé třetině jsme odehráli výborný zápas. Kluci si plnili přesně to, co jsme si řekli a hráli opravdu s velkou chutí. Velkou pochvalu si zaslouží celý tým v čele s Drachovským.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality