JUNIOŘI: Páteční „trénink“ střídala dřina. Výsledek? Pět bodů pro táborské mladíky

09.02.2016 00:26, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor odehrál o víkendu na ligové scéně dva úplně odlišné zápasy. Zatímco o páteční výhře nad posledními Boskovicemi nebylo nejmenších pochyb a domácí celek k ní zdaleka nepotřeboval maximální úsilí, v Kolíně odehrál zápas jako řemen. Jeho hráči v něm naladili mimořádně bojovnou notu a odměnou se jim staly cenné dva body za výhru po nájezdech.

JUNIOŘI: Páteční „trénink“ střídala dřina. Výsledek? Pět bodů pro táborské mladíky

HC Tábor - HC Boskovice

6:0 (4:0, 1:0, 1:0)

Pátek, 5.2.2016 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal 3, Zayml, Pospíchal, Václav Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hájek, Skalický, Hlaveš, Růžek, Hošek, Trepka, Štěpán – Veřtát, Pejša, Brož – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml – Nehoda, Kadilák, Pospíchal, Jansa.

SC Kolín - HC Tábor

4:5sn (0:2, 2:2, 2:0)

Neděle, 7.2.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2 + nájezd, Veřtát, Nehoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík – Hájek, Skalický, Hlaveš, Růžek, Hošek, Horák, Šašek, Štěpán – Veřtát, Pejša, Brož – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml – Nehoda, Jansa, Trepka.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Boskovicemi: „Bylo to pro nás víceméně tréninkové utkání. Už v první třetině si kluci nahráli proti čtrnácti hráčům soupeře čtyřgólový náskok, a pak už to víceméně jen odklouzali. Při standardním výkonu by muselo být naše vítězství podstatně výraznější.“ Po utkání v Kolíně: „Byl to samozřejmě úplně jiný zápas než proti Boskovicím. Mužstvo do něj vstoupilo s velkým nasazením a první třetina vyzněla jasně v náš prospěch. V té druhé jsme v této hře pokračovali, bohužel nás postihl zhruba dvouminutový výpadek a domácí to potrestali dvěma góly. V poslední třetině jsme dvakrát výborně ubránili oslabení, ale bezprostředně po něm jsme inkasovali. V nájezdech se jako jediný prosadil Václav Prchal. Celý mančaft si zaslouží pochvalu, podržel nás brankář Petřík.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality