JUNIOŘI: Písecký hostitel v oboustranně kvalitním střetnutí domácí tvrz uhájil

13.11.2018 23:16, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr měl o víkendu na programu tradičně prestižní derby s píseckým rivalem. Tentokrát se hrálo u Otavy a nadstavbový duel nabídl velmi dobrý hokej. Mladá táborská sestava (v nadstavbě nastupující už bez dorazových hráčů) v něm dlouho zůstávala ve hře o úspěšný výsledek, ale v závěru ztratila brankový kontakt a musela se smířit s porážkou 4:6.

IHC Králové Písek - HC Tábor

6:4

Neděle, 11.11.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 1. Hora (Novotný, Houdek), 11. Novák (Novotný, Šuhaj), 19. Novák (Šuhaj), 46. Houdek (Kacbunda, Fríd), 48. Tampier (Přibyl), 55. Novotný (Novák) - 11. Bednář (Adamec), 12. Knobloch (Berka), 13. Přívozník (Růžička), 40. Komma (Přívozník).

Rozhodčí: Štofa - Kálal, Polák.   Vyloučení: 8:4   Využití: 2:0   Góly v oslabení: 0:0  

IHC KRÁLOVÉ PÍSEK: Buchta (13. Kříž) - Houdek, Pelant, Hora, Kajtman, Tampier, Kacbunda, Kurfürst, Žák, Fríd, Šuhaj, Matašovský, Novotný, Smetana, Novák, Přibyl, Pechlát, Petřík, Brož.

HC TÁBOR: Bartoň - Šedivý, Endl, Keřka, Štekr, Malý - Komma, Kovářík, Knobloch, Adamec, Přívozník, Růžička, Chocholoušek, Barták, Bednář, Duda, Berka.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Začátek zápasu patřil jednoznačně domácím, kteří hráli sebevědomě a měli navrch. Po jejich úvodním náporu se ale kluci oklepali, začali si na ledě lépe plnit své povinnosti a dokonce se jim podařilo otočit výsledek z 0:2 na 3:2. Je škoda, že jsme v závěru třetiny dovolili soupeři poměrně lacino vyrovnat. V průběhu druhé části jsme byli s Pískem neustále v kontaktu, hrál se vyrovnaný hokej a my dokonce znovu vedli. V závěru utkání jsme si bohužel utkání prohráli zbytečnými individuálními propady. Zápas každopádně představoval nadstandard téhle soutěže a z tohoto pohledu můžeme být spokojení. Držíme se toho, aby teď hráli pokud možno všichni hráči, kteří poctivě pracují.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality