JUNIOŘI: Plameny v Táboře nepálily, ale v derby si vítězné vavříny vysloužil Písek

17.01.2017 11:43, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor strávil uplynulý víkend v domácím prostředí. Zatímco páteční duel se Žďárem nad Sázavou nabídl bezkrevnou partii plnou nepřesností a táborští mladíci si zapsali do tabulky bezproblémové vítězství, o dva dny později se bylo rozhodně na co dívat. Kvalitní jihočeské derby s Pískem nakonec postrádalo výraznější příliv branek, a protože se Táborští trefili jen jednou, odešli z ledu poraženi.

JUNIOŘI: Plameny v Táboře nepálily, ale v derby si vítězné vavříny vysloužil Písek

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Pátek, 13.1.2017 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Duda (Syrovátka), Martin Novák (Škoda), Vojtěch Prchal, Hubáček.

  Vyloučení: 3:4   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 23:20  

HC TÁBOR: Michal Novák - Raiterman, Duda, Brabec, Skalický, Hošek, Hanus - Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Syrovátka - Jelínek, Buriánek, Hubáček - Martin Novák, Zayml, Zavadil.

HC Tábor - IHC Králové Písek

1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

Neděle, 15.1.2017 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Hubáček (Buriánek).

  Vyloučení: 2:2 - navíc Hošek (Tábor) 10 minut + OK za nesportovní chování.   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 22:35   Diváci: 45

HC TÁBOR: Roman Novák - Raiterman, Horák, Brabec, Skalický, Hošek, Hanus - Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Syrovátka - Jelínek, Buriánek, Hubáček - Martin Novák, Zayml, Pánek.

Pavel Zenkl, asistent trenéra HC Tábor – po utkání se Žďárem nad Sázavou: „Bylo to pro nás povinné vítězství. Utkání se odehrálo v tréninkovém tempu a podle toho také vypadalo.“ Po utkání s Pískem: „V neděli jsme odehráli nejlepší utkání tohoto roku. Utkání bylo až do začátku třetí části vyrovnané. V čase 41:27 dal ale soupeř první gól, o sedmnáct vteřin později přidal druhý a zápas v podstatě rozhodl. Nám se sice za pět minut podařilo zkorigovat výsledek ale vyrovnat už se nám nepodařilo ani při hře bez brankáře. Už několik zápasů nám chybí střelba. Musíme na tom zapracovat a do dalších utkání to v tomhle směru zlepšit.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality