JUNIOŘI: Po domácí fujavici s Mountfieldem si Táborští přilepšili v Krkonoších

02.11.2014 22:57, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejoví junioři vykázali o ligovém víkendu padesátiprocentní zisk. V pátek na domácí ledě se jim dostalo tvrdé lekce od vysoce favorizovaného Mountfieldu z Hradce Králové, který jim uštědřil sedm gólových úderů, aniž by sám inkasoval. O dva dny později se mladíkům od Jordánu vyplatila daleká cesta do Krkonoš, odkud si naopak přivezli přesvědčivé vítězství.

JUNIOŘI: Po domácí fujavici s Mountfieldem si Táborští přilepšili v Krkonoších

HC Tábor - HC Mountfield HK

0:7 (0:1, 0:3, 0:3)

Pátek, 31.10.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - 2. Nedvídek (Uhlík), 29. Pilař (Uhlík, Nedvídek), 30. Bartoň (Miškář), 34. Miškář (Bartoň, Jebavý), 48. Nedvídek (Pilař, Uhlík), 57. Malinský (Jebavý, Synek), 58. Dudák (Michálek, Kastner).

Rozhodčí: Talpa - D. Štětina, J. Štětina.   Vyloučení: 3:4   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Hájek, Hlaváč, Horák, Šašek, Novotný, Hlaveš, Slavík, Žilinčík - Brož, Šafář, Nehoda, Blažek, Veřtát, Roubíček, Bílek, Pejša, Pastyřík, Březina, Pospíchal.

HC MOUNTFIELD HK: Veselý – Vladyka, Košař, Hercig, Bezděk, Synek, Suda, Kastner, Jebavý, Skála, Miškář, Malinský, Drašnar, Bartoň, Michálek, Kocián, Uhlík, Pilař, Dudák, Kratochvíla, Nedvídek.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:6 (1:2, 0:1, 0:3)

Neděle, 2.11.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Nehoda, Blažek, Brož, Šašek, Bílek, Šafář.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka - Hájek, Šašek, Hlaváč, Novotný, Žilinčík, Hlaveš (21. Horák) - Březina, Pejša, Bílek (41. Roubíček) - Pastyřík (30. Veřtát), Pospíchal, Brož - Šafář, Nehoda, Blažek.

Páteční duel byl zajímavý především pro některé jeho aktéry z řad královéhradeckého týmu. Trenérský kormidlo svírá v rukách táborský odchovanec a někdejší mistr republiky Aleš Krátoška, k jeho současným svěřencům pak patří další Táboráci Petr Dudák a Jan Michálek. Dva posledně jmenovaní se také postarali o sedmý zásah do řad svého mateřského klubu.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor – o utkání s Mountfieldem HK: „Zápas u nás hostům jednoznačně udělala jejich první pětka v čele s Nedvídkem. Hráči takových kvalit patří jinam než do ligy juniorů. My jsme v utkání odehráli velmi dobrou první třetinu. Ve druhé i ve třetí části už jsme hodně chybovali a tak silný soupeř jako Hradec nás za to okamžitě trestal.“ O utkání s HC Krkonoše: „Ze začátku jsme se dost trápili a nedokázali jsme být produktivní. Ve druhé třetině jsme byli navíc nuceni přečkat deset minut hry v oslabení. Kluci ale zápas odmakali, a když se jim konečně podařilo přetrhnout naši střeleckou nemohoucnost, dostávala se hra týmu do původních kolejí. Závěr utkání už vypadal zhruba podle našich představ.“           

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality