JUNIOŘI: Po vítězství nad Kolínem přišlo vyhrocené a neúspěšné střetnutí u Vajgaru

25.02.2015 00:59, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor má za sebou další dvě vystoupení v ligové skupině o udržení. Zatímco v tom prvním si na domácím ledě poradil s mladými kolínskými Kozly, o dva dny později zůstal u rybníku Vajgar na štítě jindřichohradeckého rivala.

JUNIOŘI: Po vítězství nad Kolínem přišlo vyhrocené a neúspěšné střetnutí u Vajgaru

HC Tábor - SC Kolín

5:3 (2:0, 3:1, 0:2)

Pátek, 20.2.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Pospíchal 2, Pejša, Bílek, Brož.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Šašek, Mikš, Hájek, Hlaveš, Slavík, Horák – Brož, Pejša, Pastyřík – Bílek, Pospíchal, Blažek – Štefan, Veřtát, Roubíček.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

5:2 (0:0, 2:1, 3:1)

Neděle, 22.2.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Blažek (Šašek), Novotný (Horák).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Šašek, Mikš, Novotný, Hlaveš, Pastyřík, Horák – Brož, Pejša, Březina – Bílek, Pospíchal, Blažek – Štefan, Veřtát, Roubíček.

 Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Proti Kolínu jsme odehráli poměrně vlažnou první třetinu. V té druhé přece jenom přišlo zlepšení a vypracovali jsme si čtyřbrankový náskok, bohužel za tohoto stavu mužstvo opět polevilo a zbytek zápasu už nestál za nic. V Jindřichově Hradci se hrál hodně vyhrocený zápas a v jeho závěru už to ani nebylo o hokeji. My jsme bohužel doplatili na častou hru v oslabení a špatnou obrannou činnost, vinou které jsme inkasovali zbytečné góly. Šancí jsme si vytvořili dost, ale soupeři zachytal výborně brankář.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

Starší aktuality