JUNIOŘI: Porážku v Ústí vyléčili Táborští vydřenou výhrou nad Velkými Popovicemi

18.02.2014 01:09, autor: Pavel Šácha

Táborská hokejová juniorka je v ligové skupině o postup zase o tři body bohatší. Páteční duel v Ústí nad Labem sice mladí „Kohouti“ vinou špatně fungující defenzívy ztratili. O dva dny později ale dokázali vyválčit cenné vítězství nad velkopopovickým Slavojem.

JUNIOŘI: Porážku v Ústí vyléčili Táborští vydřenou výhrou nad Velkými Popovicemi

Slovan Ústí n/L. - HC Tábor

7:4 (3:0, 1:2, 3:2)

Pátek, 14.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Bílek, Koutský, Mikš, Hlaváč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský – Hošek, Hlaváč, Mikš, Novotný, Šašek, Žilinčík – Zayml, Pospíchal, Petr Dudák – Nehoda, Pejša, Bílek – Pavel Dudák, Kundrát, Koutský.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

6:5 (0:0, 2:2, 4:3)

Neděle, 16.2.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Hlaváč 2, Hošek, Zayml, Pospíchal, Mikš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík (Drachovský) – Hošek, Hlaváč, Novotný, Šašek, Žilinčík, Hlaveš – Bílek, Zayml, Pospíchal - Petr Dudák, Pavel Dudák, Mikš – Kundrát, Pejša, Koutský.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor po zápase v Ústí: „V tomto utkání jsme absolutně přestali zvládat defenzivní činnost. Projevilo se to v první i ve třetí třetině, která byla z naší strany nejhorší v celé této sezóně. Pochvalu si zaslouží brankář Drachovský; dělal, co mohl, ale hráči v poli mu bohužel nepomáhali. Neustále jsme se snažili kombinovat, zatímco Ústí hrálo jednoduchý hokej, a to mu přineslo zaslouženou výhru.“ Po zápase s Velkými Popovicemi: „Vítězství jsme strhli na svou stranu díky využité přesilovce tři minuty před koncem utkání. V průběhu zápasu jsme několikrát vedli, ale vzápětí jsme vždy inkasovali vyrovnávací branku. Pokaždé jí předcházely individuální chyby, které už by se v této kategorii neměly objevovat. Mužstvo ale prokázalo sílu i chuť jít za vítězstvím a vybojovalo cenné body do tabulky.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality