JUNIOŘI: Před reprezentační přestávkou oplatili Táborští v lize porážku Velkým Popovicím

04.11.2015 02:14, autor: Pavel Šácha

Před pěti týdny vstoupili táborští junioři do ligových bojů porážkou 4:7 na ledě Velkých Popovic. V posledním střetnutí před nucenou programovou pauzou dokázali neoblíbenému středočeskému soupeři oplatit stejnou mincí, a navrch mu ve skóre ze vzájemných zápasů naúčtovali jednobrankový úrok.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

7:3 (3:2, 3:1, 1:0)

Neděle, 1.11.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Novotný (Blažek), Kadilák (Brož), Hájek (Pospíchal), Vojtěch Prchal (Novotný), Pejša (Vojtěch Prchal), Kadilák (Blažek), Blažek (Novotný).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (R. Novák) - Hájek, Růžek, Novotný, Skalický, Hlaveš, Slavík (21. Hošek) - Brož, Pospíchal, Kadilák - Veřtát, Nehoda, Blažek - Martin Novák, Václav Prchal (21. Pejša), Vojtěch Prchal.

 Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: "Nehrál se nijak strhující hokej, ale vítězství je pro nás hodně důležité. Oplatili jsme porážku soupeři, kterému jsme na úvod soutěže podlehli, a to je určitě povzbuzující. Věřím, že na tenhle úspěšný výsledek dokážeme v dalších zápasech po reprezentační přestávce navázat." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality