JUNIOŘI: První sezónní duel kohoutů v regionální lize provázely rozpaky

11.09.2019 02:22, autor: Pavel Šácha

Nepříliš oslnivý vstup do nové sezony v regionální lize zaznamenali o víkendu táborští junioři. V domácím střetnutí s početně okleštěným týmem Českého Krumlova dlouho jen odvraceli hrozící porážku a navzdory konečné výhře po samostatných nájezdech se spokojenost šatně mladých kohoutů vyhnula.

JUNIOŘI: První sezónní duel kohoutů v regionální lize provázely rozpaky

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

6:5sn (1:2, 2:2, 2:1)

Neděle, 8.9.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Adamec 2, Chocholoušek, Duda, Keřka, rozhodující nájezd Šedivý.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Štekr, Šedivý, Keřka, Bednář, Malý – Chocholoušek, Adamec, Barták – Duda, Přívozník, Knobloch – Ent, Růžička, Melichar.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor:
„Byl to asi nejhorší výkon této sestavy, který například se zápasy na turnaji v Přerově vůbec nejde srovnat. Hráli jsme v nekompletní sestavě, ale to rozhodně nemůže být omluva. Český Krumlov přijel jen s dvanácti hráči a v průběhu zápasu přišel o dalšího, přesto nám byl vyrovnaným soupeřem. To prostě nedokážu pochopit. Naši hráči nastoupili bez pokory, nebyli disciplinovaní a na ledě to byl z naší strany jen zmatek. V podstatě neustále jsme dotahovali náskok soupeře. Pozitivní je snad jen to, že se nám nakonec podařilo vyhrát na nájezdy, a pochválit mohu i výkon Kristýny Bláhové v brance.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality