JUNIOŘI: S Vajgarem to měli Kohouti opět snadné, Chrudim je znovu srazila do kolen

23.02.2016 01:11, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr táborského HC vykázal o uplynulém ligovém víkendu padesátiprocentní úspěšnost. V bezmotivačním utkání proti nedůstojně oslabenému Jindřichovu Hradci si zajistili bezproblémové vítězství, zato v Chrudimi podlehli soupeři, jehož herní styl Kohoutům zjevně nesvědčí.

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

10:2 (6:0, 2:0, 2:2)

Pátek, 19.2.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Blažek 3, Nehoda 2, Kadilák, Pejša, Brož, Vojtěch Prchal, Václav Prchal.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Trepka, Skalický, Hlaveš, Růžek, Horák, Hošek – Pejša, Kadilák, Brož – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák – Blažek, Nehoda, Jansa, Zayml.

HC Chrudim - HC Tábor

5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

Neděle, 21.2.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Pejša.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík (10. Michal Novák) – Nehoda, Skalický, Hlaveš, Růžek, Horák, Hošek – Kadilák, Pospíchal, Blažek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák – Zayml, Pejša, Brož.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání s J. Hradcem: „Bohužel už podruhé proti nám nastoupil Jindřichův Hradec pouze s deseti hráči. Po první třetině bylo o výsledku rozhodnuto a zbytek utkání už nedával absolutně žádný smysl. Víc o tom nemá cenu mluvit…“ Po utkání v Chrudimi: „Zápas ovlivnilo zranění brankáře Adama Petříka, který přes noc zůstal s otřesem mozku v chrudimské nemocnici. Chrudim na nás umí hrát, je hodně důrazná, a našim hráčům dělá její hokej potíže. Domácí byli v utkání přímočařejší, měli větší chuť do hry, zatímco my jsme se zase nechávali unášet takovým tím hezkým hokejem. Navíc se nám v zápase nedařily přesilovky.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality