JUNIOŘI: Se Slavojem si táborští mladíci zastříleli, favorita u Otavy nezaskočili

17.09.2018 23:16, autor: Pavel Šácha

Po úvodní výhře na ledě DDM České Budějovice si táborští junioři odškrtli ve svém programu další dvě položky. V nevalně rozehraném pátečním duelu s Českým Krumlovem si nakonec před domácími příznivci otevřeli střelnici. Paradoxně výš staví trenéři mladých kohoutů výkon z nedělního zápasu v Písku, přestože vyšli bodově naprázdno.

JUNIOŘI: Se Slavojem si táborští mladíci zastříleli, favorita u Otavy nezaskočili

HC Tábor - Slavoj Č. Krumlov

10:3

Pátek, 14.9.2018 18:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Berka 3, Kovářík 2, přívozník, Chocholoušek, Komma, Bednář, Knobloch.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Hřebíček - Štekr, Kotounová, P. Korytar, Keřka, Malý, Endl - Knobloch, Přívozník, Chocholoušek - Barták, Adamec, Komma - Bednář, Kovářík, Berka.

IHC Králové Písek - HC Tábor

5:3 (2:1, 1:0, 2:2)

Neděle, 16.9.2018 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 14. Fríd (Šuhaj, Novák), 19. Petřík (Tampier, Pelant), 31. Petřík (Přibyl), 46. Novák (Fríd), 51. Fríd (Šuhaj, Houdek) - 11. Prášek (Komma), 45. Berka (Kovářík, Bednář), 57. Prášek (Adamec, Endl) .

Rozhodčí: Malá - Malý, Sedláček.   Vyloučení: 5:2   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 0:0  

IHC KRÁLOVÉ PÍSEK: Buchta (Hořejší) - Houdek, Pelant, Kajtman, Tampier, Kacbunda, Kurfürst, Fríd, Dráb, Šuhaj, Matašovský, Smetana, Přibyl, Petřík, Brož.

HC TÁBOR: Lekeš (Bartoň) - Štekr, Kotounová, P. Korytar, Keřka, Malý, Endl - Knobloch, Přívozník, Chocholoušek - Komma, Adamec, Prášek - Barták, Kovářík, Berka - Bednář.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Českým Krumlovem:
„Vstup do zápasu naši hráči pod dojmem hladké porážky soupeře v prvním kole podcenili a mysleli si, že všechno půjde samo. Po domluvě v kabině už ve druhé části jednoznačně ovládli hru a promítlo se to i do skóre. V poslední třetině se do naší hry uspokojení vrátilo, ale zápas už byl rozhodnutý. Vyzdvihl bych výkon Pavla Berky, který zaznamenal hattrick, a také některé hokejově vyloženě pohledné akce.“ Po utkání v Písku: „Na ledě favorita celé skupiny jsme nezačali špatně. Bohužel se nám ale nepodařilo dotáhnout k úspěšné koncovce některé vydařené akce a spousta jich skončila v břiše domácího gólmana. Domácí posílení o hráče z kádru A-týmu nakonec přece jen vyhráli zaslouženě. Z našeho pohledu se ale jednalo o doposud nejhezčí utkání v sezoně, a je škoda, že nás neposunulo k bodům.“         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Co prozrazuje maska Ondřej Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
 • VSTUPNÉ A TERMÍNY 1. KOLA PLAY-OFF

  Čt 24.02. |

  Va tomto webu nadejte informace o vstupném na zápasy 1. kola play-off.  V sekci A-mužstva je i plánovaný rozpis utkání semifinálové série proti Havlíčkovu Brodu.  

  Více...
Starší aktuality