Junioři si přivezli z miniturnaje v Třemošné užitečné, ale i znepokojivé poznatky

04.09.2020 00:03, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři okořenili svou přípravu na ligové boje účastí na miniturnaji tří mužstev v Třemošné. Na západě Čech se potkali se soupeři, kteří by mohli patřit k užšímu kruhu adeptů na postup do extraligy. Zápasy se hrály na 2 x 20 minut, přičemž každá jejich část se počítala jako samostatné utkání.

Junioři si přivezli z miniturnaje v Třemošné užitečné, ale i znepokojivé poznatky


Za užitečnými a velmi přínosnými prověrkami v Třemošné se ohlédl trenér juniorky HC Tábor Štěpán Kadilák.

HC Tábor – Baník Sokolov 1:2, 0:1

Branka Tábora: Přívozník (Kohout).
 „Náš výkon nebyl optimální a zápas jsme si prohráli v podstatě sami, protože jsme v něm neproměnili hodně šancí. Dva góly ze tří jsme dostali po standardní situaci z buly, kdy nám hráč přešel přes centra a dával gól do prázdné brány. Takových chyb se musíme vyvarovat. Na druhé straně je třeba říct, že soupeř byl opravdu výborný, dobře bruslil, hrál tvrdě a velice organizovaně.“

Meteor Třemošná – HC Tábor 0:3, 3:1

Branky Tábora: Duda (Keřka), Duda (Kundrát), Přívozník (Knobloch).
 „Do utkání s Třemošnou jsme šli hned po úpravě ledu, což nám moc neprospělo. V prvním zápase jsme byli bez energie a potřebného elánu. Moc pozitivních věcí se v naší hře nenašlo. Ve druhém utkání se náš výkon po důrazné domluvě zvedl a myslím si, že jsme v něm už byli dominantní a bylo otázkou času, kdy dáme nějaké branky.“

Celkové hodnocení Štěpána Kadiláka: „Byla to pro nás prospěšná konfrontace se soupeři, kteří hrají stejnou ligu jako my. My jsme po lichotivých výsledcích v předchozích zápasech s extraligovými týmy měli malinko 'rypáčky' nahoře. Asi jsme i něco takového potřebovali. Snad si hráči uvědomí, že výpadky, nekoncentrovanost a chyby, jaké jsme předvedli se Sokolovem, se nemohou opakovat, protože by se nám v soutěži vymstily. Pokud se chceme prát o postup, určitě nemůžeme k zápasům takto přistoupit. Ponaučením pro nás je, že každý zápas musíme odehrát naplno od první do poslední minuty.“

Sestava HC Tábor: Prchlík (2. utkání Baloun) – Štekr, Kohout, Adamec, Janda, Keřka, Kofroň – Knobloch, Přívozník, Kundrát – Melichar, Duda, Komma – Krch, Vaněk, Šedivý. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

Starší aktuality