JUNIOŘI: Sousedské derby protáhlo euforii, Táborští vyhráli pošesté v řadě

19.02.2019 23:35, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor si závěrečnou fázi bojů v regionální lize jaksepatří užívá. V neděli zvládl bez výraznějších starostí prestižní derby se soběslavským „béčkem“ Motoru České Budějovice a protáhl svou vítěznou šňůru na šest utkání v řadě. V tabulce nadstavbové skupiny P se táborské mužstvo posunulo na třetí příčku a má reálnou šanci bojovat o druhé místo. Na Žďár nad Sázavou ztrácí jediný bod, jeho konkurent má ovšem zápas k dobru.

JUNIOŘI: Sousedské derby protáhlo euforii, Táborští vyhráli pošesté v řadě

HC Tábor - Motor ČB B

6:4 (2:2, 3:1, 1:1)

Neděle, 17.2.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Šedivý (Adamec), Duda (Prášek, Bednář), Prášek (Duda, Melichar), Bouška (Prášek), Knobloch (Chocholoušek, Adamec), Adamec (Bednář).

  Vyloučení: 2:1   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Bartoň (Hřebíček) - Bouška, Endl, Šedivý, Keřka, Bednář - Adamec, Přívozník, Knobloch, Melichar, Duda, Prášek, Chocholoušek, Barták, Komma.

Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Měli jsme poměrně povedený nástup do utkání a z toho vzešlo vedení 2:0. Poté jsme bohužel tak trochu podlehli uspokojení, navíc dostali jsme do pohody Kubu Balouna v brance soupeře, a ten pak chytal celý zápas výborně. Soupeři se ještě do přestávky povedlo vyrovnat na 2:2. Ve druhé třetině jsme naštěstí dostali zápas znovu pod svoji kontrolu. Sice jsme při našem vedení ztráceli koncentraci a spálili spoustu šancí, nakonec jsme si ale vítězství ohlídali. Kluky musím pochválit, nejen za zvládnutí tohoto zápasu, ale i za sérii vítězství, kterou teď za sebou máme.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality