JUNIOŘI: Start odvetných bojů se doposud vítězně naladěnému týmu hrubě nevydařil

10.12.2019 00:03, autor: Pavel Šácha

Nadstavbová část regionální ligy juniorů se v uplynulém týdnu přehoupla do odvet. Táborští mladíci prošli úvodním šestizápasovým dějstvím jako nůž máslem a opanovali výsluní tabulky, vstup do druhé části soutěže jim ale hrubě nevyšel. Ve čtvrtek si dojeli pro debakl do sousední Soběslavi, která tak navázal na výhry ze základní části a oplatila kohoutům porážku 5:10 z úvodní nadstavbové partie. Bodově i střelecky naprázdno vyšel oslabený tým Tábora v nedělním střetnutí na stadionu Hvězdy Praha.

JUNIOŘI: Start odvetných bojů se doposud vítězně naladěnému týmu hrubě nevydařil

Spartak Soběslav - HC Tábor

8:2 (3:1, 3:1, 2:0)

Čtvrtek, 5.12.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 2. Houdek (Novák), 13. Houdek (Kratochvíl, Pánek), 16. Novák (Kratochvíl, Klečacký), 21. Máca (Himpan, Slabý), 35. Houdek (Kratochvíl), 36. Himpan (Pánek), 45. Himpan (Slabý, Čížek), 60. Himpan (Slabý) - 11. Knobloch (Štekr), 32. Bednář (Přívozník).

  Vyloučení: 3:2   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Hřebíček (36. Bláhová) - Štekr, Šedivý, Keřka, Polák, Malý, Bouška - Knobloch, Adamec, Chocholoušek - Duda, Přívozník, Barták - Bednář, Růžička, Komma.

Hvězda Praha - HC Tábor

6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

Neděle, 8.12.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 33. Searle (M. Najman, Patočková), 34. Jurda (Slavata, Richtr), 35. Patočková, 45. Kulich, 49. Topol (Patočková), 54. Slavata (Searle).

  Vyloučení: 8:9 - navíc Komma (Tábor) 5+OK.   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0  

HC TÁBOR: Bláhová - Štekr, Šedivý, Keřka, Bouška, Malý - Knobloch, Adamec, Chocholoušek - Bednář, Přívozník, Komma - Polák, Růžička.


Jindřich Čeřenský, trenér juniorů HC Tábor – po utkání v Soběslavi: „Hráči si mysleli, že když v prvním kole soupeře bez potíží porazili, půjde to tentokrát samo. To se ale samozřejmě nestalo. Domácí nás v nasazení předčili, dostali se zaslouženě do vedení, a to si poměrně v pohodě dokázal pohlídat, i když jsme si vytvořili spoustu šancí na korekci výsledku. Přístup týmu nás každopádně hodně zklamal." Po utkání na Hvězdě: „K zápasu jsme odjeli se třinácti hráči. První třetinu jsme ještě udrželi na 0:0, pak na nás ale soupeř vlétl a převaha Hvězdy, kterou považujeme za možná nejsilnější tým ve skupině, byla výrazná. Pochvalu si i přes porážku každopádně zaslouží Kristýna Bláhová v bráně.“           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • První výsledky II. ligy sk. Jih

  So 19.09. |

  Kobra Praha - Klatovy 8:3 (Bříška 2, Tondr 2, Knesl, Mucha, Hlinka, Zídek - Přikryl, Hasman, Michel), Cheb - Příbram 2:8 (Prošek, Rubeš - Grubner 2, Dragoun 2, Kolouch, Kutlák, Řepík, Káník).

 • Extáborští Dominikové v Příbrami

  St 05.08. |

  Ve středečním přípravném utkání mezi druholigovými týmy IHC Králové Písek a HC Příbram (4:5) se v dresu vítězných Středočechů představili dva hráči, kteří v minulé sezoně hájili barvy Tábora. Do příbramské branky se postavil Dominik Šorf, v útoku hrál Dominik Řepík.        

 • Dorost do Třemošné nejel

  So 01.08. |

  Táborští dorostenci si musejí na svůj první přípravný duel počkat déle, než předpokládali. Na pátek plánovaný zápas v Třemošné se vinou uzavření tamního zimního stadionu neuskutečnil.

 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

Starší aktuality