JUNIOŘI: Sympatický výkon na ledě třebíčského favorita bodový zisk nepřinesl

02.03.2016 08:38, autor: Pavel Šácha

Jen se čtrnácti hráči v poli, zato s vervou a velice solidní herní kvalitou bojovali táborští hokejoví junioři o body na ledě druhého týmu tabulky v Třebíči. Vyrovnaná partie ovšem přišla vniveč, protože domácí mladíci vykázali výraznější produktivitu.

JUNIOŘI: Sympatický výkon na ledě třebíčského favorita bodový zisk nepřinesl

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

6:3 (3:2, 1:0, 2:1)

Neděle, 28.2.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Blažek, Václav prchal (Zayml), Zayml.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák - Skalický, Hlaveš, Růžek, Hošek, Horák - Kadilák, Pospíchal, Brož, Martin Novák, Václav Prchal, Vojtěch Prchal, Blažek, Nehoda, Zayml.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Hráli jsme v Třebíči kvalitní utkání, i když jsme měli jen pět obránců a devět útočníků. Soupeř v něm ale dával góly a my jen tyčky… Každopádně kluci zápas odmakali a zaslouží si za to pochvalu. Velice dobře zachytal Michal Novák.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality