JUNIOŘI: Táborská parta se po dalším povedeném víkendu prodrala do čela skupiny Střed!

06.11.2016 23:07, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor zvládl uplynulý víkend fantasticky. Nejprve vyválčil cenné vítězství na horkém ledě ve Velkých Popovicích, aby si o dva dny později doma pohrál s jindřichohradeckým Vajgarem. Díky stoprocentnímu zisku v současnosti Táborští třímají vládu nad soutěži. Už na konci tohoto týdne ji ale budou muset tvrdě hájit proti soupeřům z Třebíče a Písku, kteří jsou jim s dvoubodovým mankem v patách.

JUNIOŘI: Táborská parta se po dalším povedeném víkendu prodrala do čela skupiny Střed!

Slavoj Velké Popovice - HC Tábor

3:5 (1:0, 0:2, 2:3)

Pátek, 4.11.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Hubáček (Škrdleta), Václav Prchal (Raiterman, Kubeš), Vojtěch Prchal (Syrovátka), Syrovátka (Raiterman, Kubeš), Pánek (Kubeš).

  Vyloučení: 12:8 - navíc domácí 2 x 5 min + OK.   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 44:49   Diváci: 48

HC TÁBOR: Michal Novák - Raiterman, Kubeš, Hanus, Brabec, Hubáček, Hošek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Syrovátka - Jelínek, Buriánek, Pánek - Zavadil, Škrdleta, Škoda.

HC Tábor - KLH Vajgar J. Hradec

12:2 (5:0, 2:0, 5:2)

Neděle, 6.11.2016 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Martin Novák (Brabec), Hanus (Pánek), Syrovátka (Raiterman), Václav Prchal (Kubeš), Syrovátka (Raiterman), Pánek (Hubáček), Václav Prchal (Syrovátka), Raiterman (Václav Prchal), Kubeš (Syrovátka), Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Syrovátka (Václav Prchal), Buriánek (Jelínek).

  Vyloučení: 3:3   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 1:0   Střely: 76:17   Diváci: 40

HC TÁBOR: Roman Novák - Raiterman, Kubeš, Hanus, Brabec, Horák, Hošek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Syrovátka - Pánek, Martin Novák, Skalický - Jelínek, Buriánek, Hubáček.

Pavel Zenkl, asistent trenéra HC Tábor – po utkání ve Velkých Popovicích: „V celkově vyrovnaném utkání jsme po první třetině prohrávali, ale pak jsme dokázali výsledek otočit a deset minut před koncem jsme vedli 4:1. Soupeř sice v rozmezí 54. a 55. minuty zápas zdramatizoval, ale my na to v 56. minutě odpověděli a utkání už jsme pak dovedli do vítězného konce. Jsem rád, že mužstvo odehrálo dobré utkání; nastoupil za nás jeden útok ze staršího dorostu, který bych chtěl pochválit za to, jak dobře se své role zhostil.“ Po utkání s Jindřichovým Hradcem: „Dnešní 'tréninkový' zápas jsme rozhodli už v první třetině a v dalších dvou si tak mohli kluci vyzkoušet herní kombinace a střelbu. Výsledek tomu odpovídá. Musíme se teď důkladně připravit na další víkend, kdy nás na svém ledě prověří Třebíč a v neděli přivítáme Písek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality