JUNIOŘI: Táborské mladíky popravil v Třebíči katastrofální vstup do zápasu

16.11.2013 00:56, autor: Pavel Šácha

Juniorskému výběru táborského HC se páteční ligová výprava na prochladlé Horácko nevyplatila. Především vinou zpackaného vstupu do zápasu přibyla do sezónních statistik táborského mužstva porážka na ledě Třebíče.

JUNIOŘI: Táborské mladíky popravil v Třebíči katastrofální vstup do zápasu

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Pátek, 15.11.2013 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - .

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský (5. Havlátko) – Mikš, Hájek, Žilinčík, Hlaváč, Šašek, Novotný, Pavel Dudák – Šimák, Zayml, Petr Dudák – Roubíček, Rejthar, Pastyřík – Michel, Koutský, Pejša.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Zápas v podstatě rozhodly první čtyři minuty, ve kterých jsme třikrát inkasovali. Utkání v Třebíči jsme nezvládli, hráli jsme příliš individuálně a chyběla nám střelba i důraz do branky. Navíc jsme se bohužel opět nechali zbytečně vylučovat. Soupeř vyhrál zaslouženě, prokázal větší vůli po vítězství než my.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality