JUNIOŘI: Táborský celek ze stínu nevystoupil, u sousedů ze Soběslavi vyšel naprázdno

18.09.2019 21:32, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři zůstávají v úvodu regionální ligy hodně dlužni svým sezónním plánům. Po vydřené domácí výhře v prodloužení nad Českým Krumlovem se vypravili k okresním sousedům do Soběslavi a domů se vrátili s porážkou 3:4. Jejich vrchním katem se stal domácí útočník Tomáš Novák, který zaznamenal hattrick. Na jeho třech gólech měli podíl hráči, kteří hájili i táborské barvy.

Spartak Soběslav - HC Tábor

4:3 (1:1, 1:0, 2:2)

Pátek, 13.9.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 12. Houdek, 31. Novák (Himpan), 51. Novák (Šrubař), 55. Novák (Kratochvíl) - 13. Přívozník (Knobloch), 44. Přívozník, 59. Adamec.

  Vyloučení: 3:4 - navíc domácí proměnili trestné střílení (Novák)   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Diváci: 50

HC TÁBOR: Bláhová (Hřebíček) – Šedivý, Keřka, Štekr, Malý, Bednář – Knobloch, Adamec, Přívozník, Chocholoušek, Barták, Duda, Ent, Růžička, Melichar.

.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality