JUNIOŘI: Táborský hokej "se slevou" Východočeši ztrestali

06.10.2013 20:54, autor: Pavel Šácha

Mountfield HK - HC Tábor

6:0 (1:0, 3:0, 2:0)

Neděle, 6.10.2013 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Drachovský – Hošek, Šašek, Mikš, Hlaváč (od 21. Hlaveš), Hájek, Novotný, Pejša – Zayml, Pospíchal, Šimák – Rejthar, Kutlák, Bílek – Koutský, Roubíček, Michel.

Úspěšné období táborské hokejové juniorky nemilosrdně přeťalo favorizované mužstvo královéhradeckého Mountfieldu. Po první třetině byl ještě nedělní duel pro mužstvo Tábora hratelný, pak ale jeho hráči sami otevřeli soupeři cestu k pohodové půltuctové výhře.

 Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Utkání jsme si prohráli úplně sami. Po první třetině jsme prohrávali o gól, ale ve druhé třetině jsme nebruslili a nebyli schopni využit několik přesilových her, které nám soupeř nabídl. Rozhodlo nasazení, bojovnost, prostě chuť po vítězství, která bylo u Hradce větší než u nás. Navíc nás trápilo zakončení a doplatili jsme i na několik zbytečných vyloučení.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA NA WEBU

  St 20.11. |

  Tentokrát se táborských příznivců ptáme na čas zahájení sobotních domácích utkání A-týmu HCT. Vyhovuje vám současná 18. hodina, anebo máte jinou představu? Anketu najdete na hlavním panelu tohoto webu a potrvá do soboty 30. listopadu.

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality