JUNIOŘI: Táborští mladíci drželi v dohrávce na kladenském ledě krutou gólovou dietu

02.02.2014 23:10, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC si to v pátek namířil do Kladna, kde ho čekala dohrávka ligové skupiny o postup s domácí „Pézetkou“. O pět dní dříve přichystal stejnému soupeři na domácím ledě jeho první porážku v elitní skupině. Tentokrát ovšem vyšli hráči od Jordánu střelecky naprázdno a v herně vyrovnané partii se tak z vítězství radoval vedoucí tým tabulky.

JUNIOŘI: Táborští mladíci drželi v dohrávce na kladenském ledě krutou gólovou dietu

HC Rytíři Kladno - HC Tábor

2:0 (0:0, 1:0, 1:0 )

Pátek, 31.1.2014 19:15 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík – Hlaváč, Hájek, Mikš, Novotný, Žilinčík, Hlaveš – Zayml, Pospíchal, Petr Dudák – Bílek, Roubíček, Pavel Dudák – Pejša, Blažek, Kundrát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Zápas na Kladně byl herně vyrovnaný, a nakonec jsme si ho prohráli úplně sami. Soupeř dokázal potrestat naše dvě individuální chyby, zatímco my jsme žádnou ze svých šancí neproměnili. Neměli jsme ani potřebné štěstí, například ve druhé třetině jsme jeli sami na branku a puk se nám zastavil v louži. Utkání je rozhodně škoda. Pochválit musím Adama Petříka v brance, zachytal velmi dobře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality