JUNIOŘI: Táborští mladíci obdarovali silnou Třebíč a vzápětí padli i v Kotlině

26.01.2016 22:31, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický výběr HC Tábor držel o víkendu bodový půst. V pátek doma nestačil na kvalitní mužstvo Horácké Slavie Třebíč, o dva dny později marně dobýval havlíčkobrodskou Kotlinu.

JUNIOŘI: Táborští mladíci obdarovali silnou Třebíč a vzápětí padli i v Kotlině

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

1:5 (0:1, 0:0, 1:4)

Pátek, 22.1.2016 19:30 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Vojtěch Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hájek, Skalický, Hlaveš, Růžek, Hošek, Horák – Brož, Pejša, Veřtát – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák – Zayml, Nehoda, Trepka, Jansa.

BK Havlíčkův Brod - HC Tábor

3:2 (0:0, 2:0, 1:2)

Neděle, 24.1.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Horák, Vojtěch Prchal (Nehoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík - Hájek, Skalický, Hlaveš, Růžek, Hošek, Horák - Vojtěch Prchal, Kadilák, Martin Novák – Brož, Pejša, Veřtát – Pospíchal, Nehoda, Zayml, Jansa.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor – po utkání s Třebíčí: „V pátek bylo utkání dlouho otevřené. My jsme v něm odehráli solidní dvě třetiny, ale tu třetí jsme bohužel nezvládli. Byli jsme nedisciplinovaní, dělali jsme chyby a pomalu jsme přistupovali k hráčům soupeře. Konečný výsledek tomu nakonec jasně odpovídal. Od výraznější porážky nás uchránil výborně chytající Michal Novák.“ Po utkání v Havlíčkově Brodě: „K nedělnímu zápasu jsme přistoupili zodpovědně a kluci odvedli solidní práci. Bohužel jsme se nevyhnuli chvilkovému výpadku ve druhé třetině, který soupeř potrestal dvěma góly. V té  poslední jsme znovu podali zlepšený výkon, ale už jsme to nedokázali otočit. Je to škoda, protože minimálně remízu by si kluci zasloužili.“

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality