JUNIOŘI: Táborští mladíci prožili mrazivý víkend bez bodů a s hořkou tečkou

19.01.2016 22:15, autor: Pavel Šácha

Před týdnem zaplavila kabinu táborských juniorů hřejivá euforie prýštící ze dvou cenných vítězství. V současnosti ovšem nálada mladých Kohoutů koresponduje s venkovními mrazivými teplotami. Důvod? Zbytečná domácí porážka od Chrudimi a následná nedělní na ledě Krkonoš. O té navíc rozhodla situace, která vzbudila v táboře jihočeského týmu obrovské emoce. Gól znamenající jeho porážku 3:4 totiž padl těsně po uplynutí šedesáti minut hry, ale rozhodčí ho po delších dohadech uznali.

HC Tábor - HC Chrudim

2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Pátek, 15.1.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Brož z trestného střílení, Zayml.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík – Skalický, Hájek, Hlaveš, Růžek, Hošek, Trepka – Pospíchal, Kadilák, Zayml – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák – Veřtát, Pejša, Brož.

HC Krkonoše - HC Tábor

4:3 (2:1, 1:1, 1:1)

Neděle, 17.1.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Vojtěch Prchal, Pejša, Brož.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Skalický, Hájek, Hlaveš, Růžek, Hošek, Horák – Zayml, Jansa, Trepka – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák – Veřtát, Pejša, Brož.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Oba zápasy jsme si prohráli úplně sami vinou zbytečných individuálních chyb. Hráči si po minulém víkendu asi mysleli, že to půjde samo. Přitom jsme je upozorňovali, že nás čekají další kvalitní soupeři a musíme k tomu přistoupit maximálně svědomitě. To se ale bohužel nestalo.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality