JUNIOŘI: Táborští mladíci prožili na ligové scéně příjemný šestibodový víkend

20.10.2014 00:56, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor má zdárně za sebou další dvě vítězná ligová vystoupení. V pátek importovala parta od Jordánu těsné vítězství z východu Čech, o dva dny později zkrotila v dohrávce prvního kola nepříjemného soupeře z Kolína. V prvním z obou střetnutí si odbyli výtečnou „postaršenou“ premiéru starší dorostenci bratři Prchalové. V neděli zase v táborském dresu úspěšně debutoval brankář Marek Kafka. Za juniorskou ligou přišel do Tábora na hostování z Milevska a uvedl se čistým kontem.

JUNIOŘI: Táborští mladíci prožili na ligové scéně příjemný šestibodový víkend

HC Chrudim - HC Tábor

4:5 (1:1, 0:2, 3:2)

Pátek, 17.10.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal (Vojtěch Prchal, Hlaveš), Blažek (Pejša), Šafář (Brož), Novotný (Veřtát), Vojtěch Prchal (Blažek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor - Hájek, Šašek, Mikš, Novotný, Žilinčík, Horák - Brož, Pospíchal, Šafář - Veřtát, Pejša, Blažek - Hlaveš, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Tábor - SC Kolín

4:0 (3:0, 0:0, 1:0)

Neděle, 19.10.2014 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Pejša (Mikš), Horák (Nehoda), Blažek (Žilinčík), Blažek (Veřtát).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka - Hájek, Šašek, Mikš, Novotný, Žilinčík, Horák, Slavík - Bílek, Pospíchal, Šafář - Brož, Pejša, Hlaveš - Blažek, Nehoda, Veřtát.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor (na snímku) po utkání v Chrudimi (4:5): „V pátek se hrálo vyrovnané, bojovné a oboustranně hodně důrazné utkání. My jsme v něm vedli po dvou třetinách 3:1, v té poslední jsme ale soupeři dovolili vyrovnat. Nakonec jsme přece jenom strhli vítězství na svou stranu a bylo to zasloužené. Výborný zápas odehráli mladí bratři Prchalové.“ Po utkání s Kolínem (4:0): „Doma jsme odehráli výborné utkání. Klíčový krok k vítězství jsme udělali už  první třetině, kterou jsme jasně vyhráli. Pak už to byl spíš boj, ve kterém jsme toho ale hostům moc nedovolili, a na druhé straně jsme sami neproměnili dost dalších šancí. Ve třetí části jsme opravdu výborně ubránili pětiminutové oslabení a vzápětí korunovali svůj výkon čtvrtým gólem.“    

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality