JUNIOŘI: Táborští pálili v Písku slepými a v boji o čtyřku stojí blízko porážce

18.11.2014 21:23, autor: Pavel Šácha

Šance táborských juniorů na účast v elitní ligové skupině zahalila po nedělním střetnutí v Písku černá mračna. V přímém souboji dvou adeptů na tuto metu selhali hráči od Jordánu v produktivitě, a právě toto kritérium rozhodlo o jejich porážce v prestižním derby.

JUNIOŘI: Táborští pálili v Písku slepými a v boji o čtyřku stojí blízko porážce

IHC Králové Písek - HC Tábor

5:2 (1:1, 2:0, 2:1)

Neděle, 16.11.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Roubíček (Blažek), Veřtát (Roubíček)

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka (28. Sochor) – Hájek, Šašek, Novotný, Hlaváč, Mikš, Hlaveš, Horák, Slavík – Březina, Pospíchal, Pastyřík – Brož, Pejša, Blažek – Roubíček, Nehoda, Šafář – Bílek, Veřtát.

12:4, 14:9, 14:7 – to je poměr střel na branku v jednotlivých třetinách. Pokud by tento výčet zobrazoval nadvládu později vítězného Písku, nikdo by se asi nedivil. Jenže onen dvojnásobný počet střeleckých pokusů mají na svědomí táborští mladíci, a přesto odešli z derby poraženi. Jejich šance na postup mezi elitní čtyřku se tak odsunuly do teoretické roviny. Do finálové skupiny je nasměruje pouze vítězství nad Chrudimí v kombinaci s domácí bodovou ztrátou Píseckých v duelu s Velkými Popovicemi.

 Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „V Písku nás jednoznačně porazila vlastní střelecká nemohoucnost a zbytečné chyby. Utkání bylo vyrovnané, a spíš se dá říct, že jsme měli po většinu času více ze hry. Výsledek na to ale rozhodne nevypadá.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality