JUNIOŘI: Těžká třebíčská mise Kohoutům body nepřinesla, herně ale nepropadli

01.12.2015 00:06, autor: Pavel Šácha

V podstatě jen několik hodin po skončení pátečního duelu s HC Krkonoše nasedli táborští junioři do autobusu a vydali se k utkání do Třebíče. Za výkon, který na ledě velice silného soupeře předvedli se v žádném případě stydět nemusejí, bodově ho ovšem zhodnotit nedokázali.

JUNIOŘI: Těžká třebíčská mise Kohoutům body nepřinesla, herně ale nepropadli

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

6:3 (3:1, 2:1, 1:1))

Sobota, 28.11.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Blažek (Dudák), Brož (Skalický), Martin Novák (Václav Prchal).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (30. R. Novák) - Novotný, Růžek, Skalický, Nehoda, Hošek, Hlaveš - Dudák, Pospíchal, Blažek - Kadilák, Pejša, Veřtát - Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Martin Novák - Brož, Zayml.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: "Myslím si, že se hrálo vyrovnané utkání a naši chlapci si v něm prohrát nezasloužili. Bohužel jsme zase udělali pár chyb, které kvalitní soupeř dokázal potrestat, a sami naopak neproměňovali své šance. Speciálně to platí o druhé třetině, kdy jsme byli několikrát úplně sami před brankářem, ale gól z toho nebyl." 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality