JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

14.01.2015 00:19, autor: Pavel Šácha

Na konto juniorského výběru přibyly v minulém dvojutkání skupiny o udržení dvě hladké výhry, čímž si upevnil své vedení v této soutěži. Nejprve si z Chrudimi přivezl vítězství vyzdobené čistým kontem, aby pak o dva dny později deklasoval mladíky velkopopovického Slavoje. V obou zápasech už se představili i hráči, kteří se od nové sezony chystají do juniorky ze staršího dorostu.

JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

HC Chrudim - HC Tábor

0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Pátek, 9.1.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Vojtěch Prchal 2, Pastyřík 2, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Růžek – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Bílek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Roubíček.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

10:2 (4:0, 4:1, 2:1)

Neděle, 11.1.2015 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Nehoda 4, Brož 2, Veřtát, Pejša, Pospíchal, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Horák – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Blažek – Jansa, Kadilák, Veřtát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání v Chrudimi: „První třetina nebyla z naší strany po více než měsíční pauze bůhvíjaká, ale pak už se naše hra zlepšila. Díky solidnímu a kolektivnímu výkonu jsme získali zápas pod kontrolu. Dobře zachytal Sochor a k čistému kontu přidal dokonce i asistenci. Od těchto utkání už jdeme po dohodě s béčkem a oběma dorosty tím směrem, že obehráváme ve starších kategoriích dorazové hráče z těch mladších výběrů.“ Po utkání s Velkými Popovicemi: „Soupeř působil odevzdaně, čímž nám to ještě víc usnadnil. Na naší straně byla patrná střelecká chuť. Jenom je škoda, že jsme pak začali všichni útočit a bláznit, protože jsme znovu mohli uhrát nulu. Podobně jako předtím Sochor zachytal i Kafka velmi dobře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality