JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

14.01.2015 00:19, autor: Pavel Šácha

Na konto juniorského výběru přibyly v minulém dvojutkání skupiny o udržení dvě hladké výhry, čímž si upevnil své vedení v této soutěži. Nejprve si z Chrudimi přivezl vítězství vyzdobené čistým kontem, aby pak o dva dny později deklasoval mladíky velkopopovického Slavoje. V obou zápasech už se představili i hráči, kteří se od nové sezony chystají do juniorky ze staršího dorostu.

JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

HC Chrudim - HC Tábor

0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Pátek, 9.1.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Vojtěch Prchal 2, Pastyřík 2, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Růžek – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Bílek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Roubíček.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

10:2 (4:0, 4:1, 2:1)

Neděle, 11.1.2015 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Nehoda 4, Brož 2, Veřtát, Pejša, Pospíchal, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Horák – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Blažek – Jansa, Kadilák, Veřtát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání v Chrudimi: „První třetina nebyla z naší strany po více než měsíční pauze bůhvíjaká, ale pak už se naše hra zlepšila. Díky solidnímu a kolektivnímu výkonu jsme získali zápas pod kontrolu. Dobře zachytal Sochor a k čistému kontu přidal dokonce i asistenci. Od těchto utkání už jdeme po dohodě s béčkem a oběma dorosty tím směrem, že obehráváme ve starších kategoriích dorazové hráče z těch mladších výběrů.“ Po utkání s Velkými Popovicemi: „Soupeř působil odevzdaně, čímž nám to ještě víc usnadnil. Na naší straně byla patrná střelecká chuť. Jenom je škoda, že jsme pak začali všichni útočit a bláznit, protože jsme znovu mohli uhrát nulu. Podobně jako předtím Sochor zachytal i Kafka velmi dobře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality