JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

14.01.2015 00:19, autor: Pavel Šácha

Na konto juniorského výběru přibyly v minulém dvojutkání skupiny o udržení dvě hladké výhry, čímž si upevnil své vedení v této soutěži. Nejprve si z Chrudimi přivezl vítězství vyzdobené čistým kontem, aby pak o dva dny později deklasoval mladíky velkopopovického Slavoje. V obou zápasech už se představili i hráči, kteří se od nové sezony chystají do juniorky ze staršího dorostu.

JUNIOŘI: U hladkých výher podpořených výkony gólmanů byly i „mladé pušky“

HC Chrudim - HC Tábor

0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

Pátek, 9.1.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Vojtěch Prchal 2, Pastyřík 2, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Růžek – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Bílek – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Roubíček.

HC Tábor - Slavoj Velké Popovice

10:2 (4:0, 4:1, 2:1)

Neděle, 11.1.2015 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Nehoda 4, Brož 2, Veřtát, Pejša, Pospíchal, Novotný.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka – Novotný, Šašek, Hlaveš, Mikš, Slavík, Horák – Pastyřík, Pejša, Brož – Nehoda, Pospíchal, Blažek – Jansa, Kadilák, Veřtát.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání v Chrudimi: „První třetina nebyla z naší strany po více než měsíční pauze bůhvíjaká, ale pak už se naše hra zlepšila. Díky solidnímu a kolektivnímu výkonu jsme získali zápas pod kontrolu. Dobře zachytal Sochor a k čistému kontu přidal dokonce i asistenci. Od těchto utkání už jdeme po dohodě s béčkem a oběma dorosty tím směrem, že obehráváme ve starších kategoriích dorazové hráče z těch mladších výběrů.“ Po utkání s Velkými Popovicemi: „Soupeř působil odevzdaně, čímž nám to ještě víc usnadnil. Na naší straně byla patrná střelecká chuť. Jenom je škoda, že jsme pak začali všichni útočit a bláznit, protože jsme znovu mohli uhrát nulu. Podobně jako předtím Sochor zachytal i Kafka velmi dobře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality