JUNIOŘI: U Vajgaru se táborská juniorka zlehka odrazila na ligové výsluní

04.10.2016 00:05, autor: Pavel Šácha

Po čtyřech kolech nového ligového ročníku si táborské mužstvo užívá pobyt na čele pořadí skupiny Střed. Čtvrté – a tentokrát zcela bezproblémové vítězství – si mladí Kohouti připsali na ledě sousedního Vajgaru Jindřichův Hradec.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Neděle, 2.10.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Martin Novák 2, Syrovátka, Pánek, Brabec.

  Vyloučení: 5:7   Využití: 0:3   Góly v oslabení: 0:1   Střely: 26:54  

HC TÁBOR: Michal Novák – Skalický, Brabec, Raiterman, Horák, Hošek, Hubáček – Syrovátka, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Trepka, Zayml, Martin Novák – Tkáčik, Buriánek, Pánek.

Pavel Zenkl, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Druhé víkendové utkání jsme odehráli oproti oslabenému soupeři, který nastoupil jen s deseti hráči. Hra byla v naší režii, ale nedokázali jsme se výrazněji střelecky prosadit. Ve snadném utkání jsme navíc měli zbytečně moc vyloučených. Zápas nám ukázal, na čem je třeba zapracovat, a co zlepšit před dalším víkendem. V pátek nás prověří Třebíč a v neděli Písek na svém domácím ledě.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality