JUNIOŘI: V derby měli hráči Tábora dva soupeře, proti Chrudimi chyběla týmu bojovnost

12.10.2015 18:49, autor: Pavel Šácha

Nejstarší mládežnický tým neprožívá zrovna příjemný vstup do nové ligové sezony. Ke dvěma porážkám z prvních tří utkání připojil o uplynulém víkendu další dva neúspěchy a na jeho kontě zůstává jediné vítězství, kterého dosáhl u nováčka z Boskovic.

JUNIOŘI: V derby měli hráči Tábora dva soupeře, proti Chrudimi chyběla týmu bojovnost

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Pátek, 9.10.2015 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - Hlaveš, Hošek (Nehoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík - Hájek (12. Hošek), Hlaveš, Novotný, Růžek, Skalický, Nehoda, Slavík - Blažek, Pospíchal, Kadilák - Brož, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Štefan, Veřtát, Jansa.

HC Tábor - HC Chrudim

1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Neděle, 11.10.2015 13:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Růžek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Petřík - Hájek, Hlaveš, Růžek, Skalický, Hošek, Nehoda, Štěpán - Blažek, Pospíchal, Kadilák, Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Brož, Štefan, Veřtát, Jansa, Pejša.

 Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - o utkání v Jindřichově Hradci: "V pátek jsme měli v prvních deseti minutách velký tlak, ale nepodařilo se nám dát gól. Pak nastoupil za Hradec šestý hráč a sto trestných minut na naší straně hovoří za všechno. Zápas se prostě nedal vyhrát. Kluci to nesli těžce, někteří se neudrželi a bohužel to dopadlo tak, jak to dopadlo." O utkání s Chrudimí: "Žádný zápas se nedá hrát jen jednu třetinu. Jestli si kluci myslí, že není třeba bojovat a poprat se o vítězství, nemá cenu, aby tady hokej vůbec hráli. Pár hráčů ochotných rvát se o dobrý výsledek nestačí, a ani sám gólman to nezachrání."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality