JUNIOŘI: Víkend ve znamení ztrát – Táborští vykázali nulu a v boji o čtyřku je jim těžko

10.11.2014 00:32, autor: Pavel Šácha

Juniorský výběr HC Tábor měl o víkendu jedinečnou příležitost upevnit si svou pozici v elitní ligové čtyřce, namísto toho se však ocitl pod čarou a v posledních třech zápasech základní části budou muset o tuto vytouženou metu tvrdě bojovat. Nejprve na domácím ledě podlehli sice silné, ale početně výrazně oslabené Horácké Slavii Třebíč, o dva dny později se vrátili s nepořízenou z derby v Jindřichově Hradci.

JUNIOŘI: Víkend ve znamení ztrát – Táborští vykázali nulu a v boji o čtyřku je jim těžko

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

3:6 (0:2, 2:3, 1:1)

Pátek, 7.11.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Bílek (Březina, Bílek (Šafář), Šašek (Hájek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Sochor – Hájek,Šašek, Novotný, Hlaváč, Horák, Hlaveš – Březina, Pospíchal, Bílek – Roubíček, Pejša, Brož – Blažek, Nehoda, Šafář.

KLH Vajgar J. Hradec - HC Tábor

4:3 (1:2, 3:1, 0:0)

Neděle, 9.11.2014 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: - MIkš (Březina), Mikš, Hlaváč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kafka – Hájek, Šašek, Novotný, Hlaváč, Horák, Žilinčík – Brož, Pejša, Blažek – Březina, Pospíchal, Mikš – Nehoda, Šafář, Hlaveš.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor – po utkání s Třebíčí: „Byl to z naší strany hodně nedisciplinovaný a laxní výkon. Soupeř přijel s dvanácti hráči do pole, ale na nás to stačilo. Takhle se prostě o postup do čtyřky hrát nedá. Víc k tomu ani nemá cenu říkat.“ Po utkání v Jindřichově Hradci: „Naše hra se bohužel hodně podobala té z pátku, a to je pak těžké. Zbytečně jsme faulovali, což domácí dokázali v přesilovce dvakrát potrestat, čtvrtý gól jsme dostali po hrubce obránce. Pořád se snažíme hrát nějaký složitý hokej, místo toho abychom hru zjednodušili a byli přímočaří. Jednoznačně nám chybí disciplína v posledních zápasech bohužel i srdíčko, bez kterého nemůžeme v boji o čtyřku uspět.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality