Klub HC Tábor finišoval ve Štafetě, která pomáhá, v pondělí předá pomyslný kolík

17.12.2020 23:20, autor: Pavel Šácha

Jak už jsme informovali, klub HC Tábor se v uplynulých týdnech zapojil do projektu Štafeta, která pomáhá, u jehož zrodu stál generální partner táborského hokeje, společnost C-Energy Planá s.r.o.. Ten má za cíl podpořit zdravotnický personál Nemocnice Tábor v jeho současné velmi složité a náročné práci.

Klub HC Tábor se do akce zapojil s příchodem minulého týdne. V jeho polovině poprvé zavítal na infekční oddělení s krabicemi občerstvení, které má usnadnit sestrám, lékařům i dalšímu personálu jejich službu a pomoci jim co nejlépe a nejefektivněji strávit chvíle jejich odpočinku. V tomto týdnu navštívili kluboví činovníci nemocnici znovu, a završili tak čtvrtý úsek Štafety, která pomáhá.

V pondělí 21. prosince převezme od HC Tábor pomyslný kolík další, v pořadí již pátý subjekt: Autoservis Dušek. Po něm se do projektu zapojí Pila Pasák a společnost TZMT (Tělovýchovná zařízení města Tábora).     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jak dál s mládeží a nižšími soutěžemi?

  Čt 21.01. |

  Web www.hokej.cz přinesl tiskovou zprávu Českého hokeje týkající se případného dohrání mládežnických a nižších soutěží. Přečtěte si ji zde.

  Více...
 • Jakub Suchánek se stal kladenským Rytířem!

  Po 18.01. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek našel po odchodu z Českých Budějovic nové angažmá. Od pondělí se zařadil do družiny kladenských Rytířů, kteří se hodlají ve zbytku sezony Chance ligy porvat o návrat do nejvyšší soutěže. Pro šestatřicetiletého obránce není kladenská štace úplně neznámou záležitostí. Ve středočeském klubu se slavnou tradicí odehrál už v roce 2006 čtyři přípravná utkání.       

 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

 • Jak to vypadá s II. ligou?

  Čt 31.12. |

  O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

   

   

  Více...
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

Starší aktuality