Kohouti konečně zase trénují na ledě, byť v neobvyklém režimu. Co bude dál?

11.12.2020 17:17, autor: Pavel Šácha

Po zmírnění vládních opatření z minulého týdne se táborští hokejisté vrátili k tréninkům na ledě. Uplynulé jednotky využili k poměrně intenzivní přípravě směřující k případnému budoucímu zahájení soutěží. Otázkou je, kdy, a zda vůbec tou současná nepříliš příznivá situace v boji s covidem umožní.

Kohouti konečně zase trénují na ledě, byť v neobvyklém režimu. Co bude dál?


Na ledovou plochu domácího stadionu se vrátili také hráči druholigového A-mužstva a společný dril si i přes pochopitelnou únavu užívali, byť si ho nemohli vychutnat skutečně na sto procent. Zmínil to i asistent trenéra Miloslav Čech. „Není to samozřejmě zdaleka ideální, musíme striktně dodržovat vládní opatření včetně trénování v početně omezených skupinách. Myslím si ale, že u všech převažuje radost z toho, že jsou konečně zase na ledě a alespoň částečně si užívají obvyklé legrácky. Uvidíme, jak se teď situace dál vyvine,“ prohlásil jeden z koučů táborských kohoutů.

O osudu třetí nejvyšší soutěže mužů a případné podobě jejího zbytku sezony se podle původního plánu mělo jednat 5. ledna, otázkou je, v jaké situaci se země na konci tohoto, případně na začátku příštího kalendářního roku ocitne.          

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jak dál s mládeží a nižšími soutěžemi?

  Čt 21.01. |

  Web www.hokej.cz přinesl tiskovou zprávu Českého hokeje týkající se případného dohrání mládežnických a nižších soutěží. Přečtěte si ji zde.

  Více...
 • Jakub Suchánek se stal kladenským Rytířem!

  Po 18.01. |

  Zkušený táborský odchovanec Jakub Suchánek našel po odchodu z Českých Budějovic nové angažmá. Od pondělí se zařadil do družiny kladenských Rytířů, kteří se hodlají ve zbytku sezony Chance ligy porvat o návrat do nejvyšší soutěže. Pro šestatřicetiletého obránce není kladenská štace úplně neznámou záležitostí. Ve středočeském klubu se slavnou tradicí odehrál už v roce 2006 čtyři přípravná utkání.       

 • Jakub Suchánek v Motoru skončil

  Čt 14.01. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek skončil své angažmá v extraligovém Motoru. Důvodem je nereflektování rapidního snížení platu, se kterým přišel českobudějovický klub. V současnosti už má šestatřicetiletý poctivý bek jasno o svém novém angažmá, vše bude ale odtajněno až v úvodu následujícího týdne.     

 • Jak to vypadá s II. ligou?

  Čt 31.12. |

  O aktuální situaci v případě dohrání či nedohrání letošního ročníku druhé ligy hovoří na webu www.hokej.cz Antonín Vansa z Českého hokeje.

   

   

  Více...
 • Dominik Pavlát debutoval za Plzeň

  So 21.11. |

  Talentovaný brankář z táborské hokejové líhně Dominik Pavlát učinil v pátek další zajímavý krok ve své velmi slibně nastartované kariéře. Poprvé po svém letním příchodu do plzeňské Škodovky zasáhl do extraligových bojů, a to v mimořádně náročném střetnutí na ledě Ocelářů Třinec. Mladý muž, který 11. listopadu oslavil jednadvacáté narozeniny, pochytal 35 z celkového počtu 37 střel soupeře a vysloužil si od svých trenérů i spoluhráčů velkou pochvalu. Pocit z dobře odvedené práce může Dominiku Pavlátovi hatit jen skutečnost, že jeho spoluhráči tentokrát nedokázali skórovat a odvezli si ze šlágru ve Slezsku porážku 0:3 (třetí gól přidali domácí při power play do prázdné klece).       

Starší aktuality