Mladíci z táborské líhně absolvovali kemp české "17", Šedivý jede do Švýcarska

30.06.2019 18:34, autor: Pavel Šácha

Táborská hokejová líheň měla na nedávném srazu české reprezentace do 17 let v Třemošné hned dvojnásobné zastoupení. Obránce Jakuba Šedivého zahrnuli trenéři i do plánů pro červencový trojzápas ve švýcarském Romanshornu.

Mezi trojicí nominovaných brankářů nechyběl na kempu v Třemošné Oliver Šatný. Tento gólman ze Soběslavi, jenž působil v žákovských výběrech u Jordánu, se do hledáčku reprezentačního kouče Václava Eismanna a jeho asistentů Richarda Žemličky a Jana Zachrly dostal coby opora chomutovských Pirátů, Pro nadcházející sezonu ovšem přijal výzvu v podobě přesunu do Mladé Boleslavi.
 Mateřskou táborskou, a také veselskou líhní prošel i další člen reprezentační „sedmnáctky“ na srazu v Třemošné, obránce Jakub Šedivý. Ten aktuálně působí v organizaci Bílých Tygrů z Liberce.

Právě tento talentovaný bek se obejvil také v čerstvě zveřejněné třiadvacetičlenné nominaci pro trojzápas ve Švýcarsku, který se uskuteční ve dnech 18. - 20. července. Oliver Šatný figuruje na seznamu náhradníků pro tuto akci.  

Článek o přesunu Olivera Šatného mezi mladoboleslavské Bruslaře přinesl server hokej.cz.
https://www.hokej.cz/mladez-clanek/satny-vymenil-piraty-za-boleslav-tym-vypada-dobre-snad-udelame-uspech/5040377 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality