MLADŠÍ DOROST. Bodové klopýtnutí pod Ještědem odválo sen o ligovém prvenství

05.03.2014 15:35, autor: Pavel Šácha

Hráči táborského mladšího dorostu už letos na vedoucí příčku zřejmě nedosáhnou. V neděli si přivezli z hájemství libereckého „béčka“ jediný bod za porážku v samostatných nájezdech, a dá se předpokládat, že pětibodový odstup na vedoucí Kolín po této ztrátě vzroste.

MLADŠÍ DOROST. Bodové klopýtnutí pod Ještědem odválo sen o ligovém prvenství

Bílí Tygři Liberec - HC Tábor

7:6sn (1:2, 3:2, 2:2)

Neděle, 2.3.2014 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Jelínek 2, Vápeník 2, Prášek, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil – Tesař, Raiterman, Vápeník, Duda, Stark, Bouška – D. Veřtát, Buriánek, Jelínek – Brabec, Kalaš, Šimánek – Hubáček, Syrovátka, Šedivý, Prášek.

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Kluci jaksi zapomněli, že k vítězství ve skupině nestačí jen porazit naše největší rivaly z Kolína a Třebíče, ale musejí zvládnout i tři další skvělé týmy. Nutno říct, že se na nás soupeř výborně připravil. Domácí na kluzišti kanadských rozměrů neustále narušovali naše zažité herní návyky a museli jsme se přizpůsobovat stylu, který nám vůbec neseděl. Svých šest gólů jsme do branky vyloženě domlátili, měli jsme devět vyloučených a dva kluci vůbec nedohráli. V nájezdech už se na naší straně projevila frustrace ze ztráty bodu, tak jsme přišli i o ten druhý.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality